Ceramiczne kolory płytek łazienkowych

ceramiczne płytki łazienkowe kolory 1. Parametr produktu Ta ceramiczna płytka łazienkowa to nowy projekt, ma jeden wzór czterech twarzy. oprócz dobrej odporności na ścieranie dzięki ultradrobnym płytkom, wytrzymałości na zginanie i niskiej absorpcji wody, delikatnej harmonii i równowagi bez powielania, z nienaganną ...

Szczegóły produktu

Świeża i jasna przestrzeń łazienkowa z pewnością spełni oczekiwania większości ludzi. Szczególnie w układach na małą skalę, gdzie liczba jednostek jest niewystarczająca, zakres korzystania z toalet jest ograniczony. Jednak użycie białych lub jasnych ceramicznych kolorów płytek łazienkowych może skutecznie rozszerzyć pole widzenia.

Parametr produktu

Materiał:

Porcelana

Rozmiar:

600x600mm

Grubość:

Płytka łazienkowa 9,5 ± 0,3 mm

Wskaźnik absorpcji wody:

0,5% ceramiczna płytka łazienkowa

Powierzchnia:

Oszklone wykończenie

Model

HF6701

Czas produkcji:

7x20s po złożeniu

Czas dostawy:

2 dni po zakończeniu produkcji

Ceramiczne kolory płytek łazienkowych (1)


ceramiczne płytki łazienkowe kolory (1)

Cecha:

1. Kolor
Ponieważ wielkość łazienki jest na ogół niewielka, łatwo jest dać ludziom poczucie depresji, dlatego wybierając podłogę z kafelkami w łazience, powinieneś spróbować wybrać jaskrawo kolorową płytkę.

2. Tekstura
Jakość nowoczesnej łazienki z kafelkami nie może być ignorowana. Powierzchnia arkuszy płytek łazienkowych może być wizualnie sprawdzona pod kątem gładkości i nie ma nierównych otworów. Jednocześnie możesz delikatnie stuknąć, dźwięk boczny nie jest wystarczająco ostry, dźwięk jest bardziej ostry, reprezentuje teksturę o wyższej gęstości.

3. Rozmiar
Rozmiar płytek łazienkowych w łazience jest również bardzo tajemniczym studium. W przypadku dużych rozmiarów duże płytki cięte mogą wyświetlać wielkoformatowe tekstury. Jednak w małej płaskiej łazience będzie wytwarzać wąskie ciśnienie.

4. Szybkość absorpcji wody
Wysokiej jakości łazienka z płytek podłogowych zwykle reprezentuje niską absorpcję wody. Niska absorpcja wody może być szybko wysuszona po zwilżeniu. Im niższy stopień absorpcji wody, tym wyższy poziom jakości.


Kontrola jakości

ceramiczne kolory płytek łazienkowych (8)Nasz Klient

ceramiczne płytki łazienkowe kolory (2)


FAQ

P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, akceptowane jest małe zamówienie, np. 200 SQM i więcej. W przeciwnym razie 1 * 20GP to ilość podstawowa.

P: Jaki masz pakiet?
A: Pakiet neutralny, pakiet klienta i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Jaki jest twój czas dostawy?
Odp .: Jeśli nasz towar jest dostępny, towar może zostać załadowany w ciągu 7 dni od otrzymania wpłaty. W przeciwnym razie byłoby to około 20-25 dni, abyśmy mogli wyprodukować dla ciebie.

P: Jakie są warunki płatności?
Odp .: Nasze warunki płatności to gotówka, Western Union, T / T, L / C na widoku. 30% jako depozyt i 70%, ponieważ saldo należy zapłacić przed wysyłką.Zapytanie