Duże płytki łazienkowe

Duże płytki łazienkowe 1. Opis produktu Ciesz się ponadczasowym urokiem rustykalnej faktury w płytkach podłogowych i ściennych. Ceramika inspirowana stylem rustykalnym zapewnia klasyczny wygląd ziarna z gładką powierzchnią, co stanowi doskonałe uzupełnienie każdego pomieszczenia bez konieczności konserwacji. zapewniając długowieczność i siłę ...

Szczegóły produktu

1. Opis produktu

Model

HZ6203M

Rodzaj płytki

płytka porcelanowa

materiał

porcelana

Rozmiar (MM)

600X600mm

Grubość (MM)

9,5-10 mm

Wchłanianie

0,5%

Kolor

Dostępne we wszystkich wzorach i kolorach

Ciesz się ponadczasowym urokiem rustykalnej tekstury w płytkach podłogowych i ściennych. Ceramika inspirowana stylem rustykalnym zapewnia klasyczny wygląd ziarna z gładką powierzchnią, co stanowi doskonałe uzupełnienie każdego pomieszczenia bez konieczności konserwacji. zapewnia trwałość i wytrzymałość łatwej do czyszczenia ceramicznej płytki podłogowej w łazience.

Ta wodoodporna, odporna na zarysowania, odporna na plamy ceramiczna płytka jest idealna do sypialni, łazienek, kuchni, a nawet piwnic. Używaj go w dowolnym miejscu w domu.


2. Wprowadzenie antycznej płytki z cegły

1, zabytkowy materiał na płytki podłogowe

Zabytkowa płytka z cegły jest szkliwioną płytką, która składa się z dwóch części ciała zarodka i glazury. Jest szkliwiony na powierzchni korpusu płytki i jest wypalany w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem. Ponieważ celowo szlifuje powierzchnię płytki i tworzy nieregularne krawędzie, została zniszczona przez wieki, aby stworzyć poczucie historii i natury. To wrażenie płytki podłogowej jest na ogół bardzo wygodne. Na rynku dostępne są trzy rodzaje antycznych płytek: płytka z drewna. W zależności od potrzeb dekoracji i projektu przestrzeni, możesz wybrać różne płytki według swoich preferencji.

2, zabytkowe elementy płytek

Zabytkowe płytki podłogowe są pod wpływem stylu retro dekoracji wnętrz, styl jest inny, a technologia stale się rozwija. Rustykalna antyczna płytka jest nie tylko bliższa strukturze kamienia, ale ma również przezroczystą i kamienną fakturę jadeitu. Wskaźniki jakości, takie jak gładkość, przeciwporostowa, antypoślizgowa, odporność na ścieranie i absorpcja wody przez płytki ceramiczne, również dokonały nowych przełomów i stały się rodzajem materiałów podłogowych na rynku płytek ceramicznych.

3. zabytkowy rozmiar płytki

Rozmiar antycznej płytki podłogowej wynosi zazwyczaj 300 * 300, 400 * 400, 500 * 500, 600 * 600, 300 * 600, 800 * 800, a Europa to głównie 300 * 300, 400 * 400 i 500 * 500; 600 * 600 i 300 * 600 są głównymi; 300 * 600 to popularny rozmiar w kraju i za granicą. Specyfikacje antycznych płytek na rynku to przeważnie 305 * 305. Ponieważ antyczne płytki porcelanowe muszą być szyte podczas układania nawierzchni, a także różne rozmiary i różne style tkanin mieszanych, mogą odzwierciedlać piękno naturalnych dekoracyjnych szwów antycznych płytek, pokazując humanistyczne dziedzictwo i historyczną konotację zabytkowych płytek, więc rozmiar płytki rustykalnej jest to, czy opakowanie jest wystarczająco bogate, jest ważnym kryterium do pomiaru projektu i możliwości rozwoju producenta płytek z antykami.
3. Wyświetlacz produktu

Duże płytki łazienkowe (2)

płytka łazienkowa (1) .png


kafelek łazienkowy (5) .jpg


kafelek łazienkowy (1) .jpg


kafelek łazienkowy (3) .jpg


łazienka płytki (2) .jpg


4. Zastosowanie

płytka podłogowa (1) .png


Łazienka Balkon odkryty


5. Pakowanie i wysyłka

płytka podłogowa (4) .png


6. Profil firmy

płytka podłogowa (3) .png

 

7. Wystawa

płytka podłogowa (2) .png


8. NASZ SERWIS

1. Mamy ponad 12 lat doświadczenia eksportowego w dziedzinie płytek, znamy wszystkie zasady handlu międzynarodowego różnych krajów.

2. Nasze płytki mają 80% produktów w magazynie, więc możemy wykonać dostawę zgodnie z Państwa życzeniem.

3. Możemy zajmować się sprzedażą hurtową, sprzedażą detaliczną, projektami zagranicznymi i prywatnym wystrojem wnętrz, a także żądaniem specjalnych produktów projektowych od wszystkich klientów.

4. Zawsze skupiamy się na jakości naszych płytek i najlepszej obsłudze dla naszych szanowanych klientów

 


Zapytanie