Biała Porcelana Łazienka Płytka

biała porcelanowa płytka łazienkowa 1. Parametr produktu 2. Wprowadzenie produktu --- Płytki łazienkowe białej porcelany --- Płytki łazienkowe płytki drukowanej --- Porcelanowa płytka łazienkowa ma Silną odporność na ścieranie, działanie przeciwkwasowe i alkaliczne, wysoką sztywność, brak promieniowania, brak blaknięcie --- Polerowana powierzchnia, mat i ...

Szczegóły produktu

Rustykalne płytki łazienkowe są przydatne, ponieważ jeśli wybierzesz odpowiedni kolor, rozmiar, kształt i wzór, wykończenie łazienki może się zakończyć. Ozdobna płytka łazienkowa będzie miała wpływ na sam obszar, w wyniku czego ułatwi ukształtowanie powierzchni mniejszej lub większej po wybraniu płytek.

Parametr produktu

Rodzaj płytek:

Płytka łazienkowa

Materiał:

Porcelana

Kolor

Biała porcelanowa łazienka

Grubość:

Płytka łazienkowa 9,5 ± 0,3 mm

projekt płytki podłogowej łazienkowej (12)

projekt płytki podłogowej łazienkowej (2)

projekt płytki podłogowej łazienkowej (4)

Kiedy myślisz, że jesteś gotowy, aby wybrać podłogi z płytek w łazience, upewnij się, że uwzględniłeś wszystkie czynniki związane z kaflem i ich położeniem. Należy wziąć pod uwagę lokalizację płytki łazienkowej z porcelany, ponieważ jeśli łazienka jest mała i ma niewielką ilość światła docierającego do pomieszczenia, wówczas użycie jasnej łazienki z porcelany zapewni łazience bardzo pożądaną jasność. Kiedy wybierasz kolor, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wyposażenie łazienki, takie jak szafki toaletowe w łazience, zlewozmywaki i lustra ścienne.

Ten rodzaj białej porcelanowej płytki łazienkowej jest bardzo odpowiedni do łazienki, ponieważ jest biały, sprawi, że łazienka będzie duża i jasna. A ten biały kafelek do łazienki ma jeden wzór sześciu twarzy i nie wygląda na nudny

Wydajność produktu

1, bardziej antypoślizgowe;
Powierzchnia podłogi z białej płytki jest bezpośrednio wypalana w wysokiej temperaturze. współczynnik tarcia powierzchni jest większy. W procesie użytkowania, zwłaszcza gdy ziemia ma wodę, dachówka łazienki jest bardziej śliska niż polerowana. .
2, łatwe do czyszczenia;
Powierzchnia białej płytki podłogowej w łazience jest pokryta szkliwem o dużej gęstości i nieosłoniętym zabrudzeniu (z wyjątkiem niektórych płytek z całego ciała), które można łatwo wyczyścić bez pozostawiania jakichkolwiek plam, co znacznie ułatwia higieniczne czyszczenie domu lub społeczeństwa miejsca.
3. Bardziej przyjazny dla środowiska;
Rustykalna powierzchnia płytek podłogowych jest matowa, co jest bardziej skuteczne w zapobieganiu zanieczyszczeniu światłem niż polerowana powierzchnia polerowanych płytek.


Proces produkcji

8HLJZB (8LI ~ RQLC_H1P) {0K


Orzecznictwo

5AH% 15F5CNZK)] _ 5L8C53K1


FAQ

P: Jaki rodzaj paczki masz?
A: pakiet neutralny, pakiet dla klientów i pakiet "BOSS CERAMICS",

P: Czy możesz pomóc klientom w mieszaniu ładunków w jednym kontenerze?
Odp .: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Jaki jest twój czas dostawy?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towar może zostać załadowany w ciągu 7 dni od otrzymania depozytu. W przeciwnym razie będzie to około 20-25 dni, które musimy dla Ciebie wyprodukować.
Zapytanie