Płytka ceramiczna w łazience w kolorze szarym

Model : HBF018
Rozmiar : 60 cm x 60 cm
Grubość : 9,5 ± 0,3 mm
Kolor : szary
Materiał : ceramiczny
Obróbka powierzchniowa : Rustic Matte
Absorpcja wody : 0,5%

Szczegóły produktu

Ta szara ceramiczna płytka podłogowa w łazience tworzy kojące naturalne rozwiązanie w Twoim domu. Wykonane z ceramiki lub porcelany, masz do wyboru ściany i podłogę, dzięki czemu możesz całkowicie zmienić pokój od góry do dołu! Użyj realistycznego efektu kamienia, matowego wykończenia. Patrz uważnie. Dlaczego nie zamówić próbek?


Parametr produktu

Model

HBF018

Materiał

Porcelana

Rozmiar

Ceramiczna płytka podłogowa 600 x 600 mm

Wykończenie powierzchni

Matowy / Szkliwiony

Absorpcja wody

0,5%

Podanie

Zarówno ściana, jak i podłoga

Bathroom Gray Ceramic Floor Tile

Bathroom Gray Ceramic Floor Tile


Szare ceramiczne płytki podłogowe w łazience mają duże i eleganckie formaty, ukazujące szczegóły efektu kamienia. Można je stosować w kuchni, łazience, salonie lub podłodze korytarza w całej rodzinie. Płytki kuchenne w łazience to nowoczesne szare płytki, eleganckie.
Płytki ścienne i podłogowe do łazienki są neutralne i świetnie wyglądają w każdym pomieszczeniu w całym domu - w kuchni, salonie, jadalni lub sypialni. Kwadratowe płytki nadają się do powierzchni podłogowych. Prostokątne płytki nadają się do miejsca na ścianie.


FAQ

P1: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym kontenerze?
A1: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.
Q2: Jaki jest twój czas dostawy?
A2: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towary mogą zostać załadowane w ciągu 7 dni po otrzymaniu depozytu. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.
P3: Jakie są twoje warunki płatności?
A3: Nasze warunki płatności to gotówka, Western Union, T / T, L / C w zasięgu wzroku. 30% jako depozyt i 70% jako saldo należy zapłacić przed wysyłką.
P4: Jakie są twoje warunki cenowe?
A4: FOB, CIF, CNF, EXW w zależności od wymagań klientów.

Zapytanie