Płytka ceramiczna do łazienki szara

Model : HCM6007
Rozmiar : 60 cm x 60 cm
Kolor : szary
Materiał : ceramiczny
Obróbka powierzchni : Rustic Matte
Absorpcja wody : 0,5%

Szczegóły produktu

Ta szara ceramiczna płytka podłogowa do łazienki tworzy kojące naturalne rozwiązanie w Twoim domu. Wykonane z ceramiki lub porcelany, do wyboru są ściany i powierzchnia podłogi, dzięki czemu można całkowicie zmienić pokój z góry na dół! Użyj realistycznego efektu kamienia, matowe wykończenie. Spójrz uważnie. Dlaczego nie zamówić próbek?


Parametr produktu

Model

HCM6007

Materiał

Ceramiczny

Rozmiar

Ceramiczna płytka podłogowa 600x600mm

Wykończenie powierzchni

Matowy

Absorpcja wody

0,5%

Podanie

Zarówno ściana, jak i podłogaBathroom Ceramic Floor Tile


Bathroom Ceramic Floor Tiles

Szare ceramiczne płytki podłogowe w łazience to duże i eleganckie formaty, pokazujące szczegóły efektu kamienia. Mogą być używane w kuchni, łazience, salonie lub na korytarzu w całej rodzinie. Płytki podłogowe w łazience kuchennej to nowoczesne szare płytki, eleganckie.
Płytki ścienne i podłogowe do łazienki są neutralne i świetnie wyglądają w każdym pomieszczeniu w całym domu - w kuchni, salonie, jadalni lub sypialni. Kwadratowe płytki nadają się do podłóg. Płytki prostokątne nadają się do pomieszczenia na ścianie.


Podanie

Ceramic Floor Tile


Wystawa w SAUDI

Ceramic Floor Tile Exhibition


FAQ

P: Czy możesz pomóc klientom w mieszaniu ładunku w jednym pojemniku?
O: Tak. Dysponujemy magazynem, w którym można mieszać różne rodzaje produktów w jednym pojemniku, aby w pełni go zmniejszyć. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Jaki jest twój czas dostawy?
Odp .: Jeśli nasz towar jest dostępny, towar może zostać załadowany w ciągu 7 dni od otrzymania wpłaty. W przeciwnym razie byłoby to około 20-25 dni, abyśmy mogli wyprodukować dla ciebie.

P: Jakie są warunki płatności?
Odp .: Nasze warunki płatności to gotówka, Western Union, T / T, L / C na widoku. 30% jako depozyt i 70%, ponieważ saldo należy zapłacić przed wysyłką.

P: Jakie są twoje warunki cenowe?
A: FOB, CIF, CNF, EXW w zależności od wymagań klientów.
Zapytanie