Projekt płytki podłogowej łazienki

Projekt płytki podłogowej łazienki 1. Parametr produktu Płytka podłogowa do łazienki, baru, kawiarni, podłogi holu hotelowego, lotniska, dużego projektu itp. Płytki podłogowe nadają się do podłóg domów, supermarketów, galerii handlowych, podłóg magazynów itp. Mamy wiele różnych kolorów i różnych wzorów w tym ...

Szczegóły produktu

Łazienki i kuchnie mają zazwyczaj stosunkowo wysoką wilgotność. Wymagania dotyczące wzoru płytki podłogowej łazienki są wodoodporne, antypoślizgowe i odporne na zużycie. Płytki podłogowe łazienkowe są zwykle wykonane z dachówki rustykalnej, mają dobrą antypoślizgową odporność na zużycie; Według Ministerstwa Zdrowia liczba pacjentów hospitalizowanych w Chinach wynosi 35% z powodu poślizgnięcia i upadku, a 95% z nich przypada na podłogę. Większość ludzi, którzy poślizgnęli się na jesień, byli starcami i dziećmi. W samym 2018 roku odnotowano 5 565 milionów przypadków poślizgnięć i upadków, 76 500 przypadków zsunięcia się sporów w miejscach publicznych oraz 280 milionów odszkodowań, co spowodowało łącznie 969 000 hospitalizacji osób starszych.


Parametr produktu

Rozmiar

600 x 600 mm

Grubość

9,5 ± 0,3 mm

Powierzchnia

Polerowane wykończenie

Rodzaj płytki

Płytki podłogowe, płytki ścienne

Funkcjonować

Kwasoodporny, antybakteryjny, ogniotrwały, izolacja cieplna, odporny na zużycie

Wchłanianie

<0,5% polerowanej="">


projekt płytki podłogowej łazienkowej (12)

projekt płytki podłogowej łazienkowej (2)

projekt płytki podłogowej łazienkowej (5)

Największą zaletą łazienki z płytkami podłogowymi jest to, że są mocne, antypoślizgowe, odporne na zużycie i odporne na korozję, a kolory i tekstury nie są zastępowane innymi kaflami.

Najlepsza płytka podłogowa w łazience jest używana Płytka antyczna, której kolor, retro, moda, styl, zdolność adaptacji, antypoślizgowość i właściwości przeciwporostowe sprawiają, że nadaje się do łazienki, kuchni, salonu, balkonu, przejścia, wejścia, jadalni, pomieszczenie do przechowywania i inne pomieszczenia.

Właściciel lubi używać go w łazience. Ponieważ powierzchnia łazienki jest ogólnie mała, łatwo jest dać ludziom poczucie depresji. Dlatego wybierając kafelek łazienki, powinieneś wybrać kafelek o jasnym kolorze. Podłoga w łazience o białej posadzce sprawi, że łazienka będzie bardziej jasna. Ta seria to nowy projekt - jeden wzór sześciu twarzy. Jest również bardziej charakterystyczny, a także może tworzyć czystą i swobodną atmosferę.Nasz zakład

projekt płytki podłogowej łazienkowej (13)


FAQ

P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp .: Jeśli nasz magazyn jest dostępny, akceptowane są małe zamówienia, takie jak 200 SQM i więcej. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest podstawową ilością.

P: Jakie są twoje warunki płatności?
Odp .: Nasze warunki płatności to gotówka, Western Union, T / T, L / C w zasięgu wzroku. 30% jako depozyt i 70% jako saldo należy zapłacić przed wysyłką.

P. Jak zapewniasz jakość?
A. Sprawdzamy jakość podczas odbierania materiałów, procesu produkcji, pakowania i załadunku.

P. Gdzie znajduje się fabryka? Jak mogę się tam dostać?
Odp .: Nasza fabryka znajduje się w Foshan i możemy zorganizować kierowcę, który cię tam zabierze.


Zapytanie