Płytka do łazienki z porcelany

porcelanowa płytka podłogowa w łazience 1. Parametr produktu 2. Cechy produktu Płytka podłogowa w łazience porcelanowej - Płytka podłogowa jest odporna na ścieranie, działanie kwasów i zasad, wysoka sztywność, brak promieniowania, brak zaniku centrum handlowe, podłogi magazynowe, ...

Szczegóły produktu

Parametr produktu

Imię

Płytka łazienkowa z porcelany

Model

HCM6007

Rozmiar

600x600mm

Grubość

9,5 ± 0,3 mm

Płytka do łazienki z porcelany (1)


Płytka łazienkowa porcelanowa (2)


Płytka do łazienki z porcelany (4)Pakowanie i wysyłka

11196.png


Korzyść

Płytka podłogowa do łazienki jest szeroko stosowana na zewnętrznych i wewnętrznych podłożach domu, sypialni, gabinetu, łazienki, balkonu, supermarketu, restauracji, placu, centrum handlowego, pensjonatów, hoteli, barów.

--1.Nasza grubość płytki podłogowej również może sięgać 9,5 mm.

--2.Nasza technologia obejmuje krawędź tnącą, będzie bardziej prosta, jest nr 1 w warunkach domowych.

--3. Obecna aranżacja wnętrz coraz bardziej skłania się do prostego wzornictwa, płytki łazienkowe coraz częściej stają się modne, są szeroko stosowane w halach, przejściach i innych renowacjachNasz zakład

11806.png

11809.png

FOSHAN HANSE industrial CO., LTD jest firmą badawczo-rozwojową, specjalizującą się w produkcji, marketingu jako jedno z nowych nowoczesnych przedsiębiorstw, z siedzibą w mieście ceramicznym, Foshan, Guangdong.

Główna produkcja płytek polerowanych, pełne polerowane szkliwione płytki porcelanowe, płytki rustykalne, mozaika, kamień kultury itp.

Zapytanie