Płytki podłogowe w rustykalnej łazience

Model: HM 6903 M.
Kolor: Szary biały
Materiał: Porcelana
Grubość: 9. 5 mm
Obróbka powierzchniowa: Rustykalny (polerowane szkliwione)
Absorpcja wody: <>

Szczegóły produktu

Twoja łazienka to pomieszczenie, w którym codziennie gromadzą się ludzie, dlatego wybór rustykalnych płytek podłogowych w łazience jest jedną z najważniejszych decyzji projektowych, które podejmiesz. Istnieje wiele kolorów, stylów i dekoracji do wyboru spośród rustykalnych płytek podłogowych w łazience.' jest łatwiejsze niż myślisz, aby zamienić przestarzałą łazienkę w ciepły pokój dla swojej rodziny i przyjaciół. Łącząc piękno i trwałość podłóg ceramicznych i kafelkowych, zaktualizuj swoją dekorację łazienki o trwały fundament. Rustykalna porcelanowa płytka podłogowa jest również bardzo odpowiednia do każdej dekoracji łazienki, zapewniając wieczny wygląd i wiele różnych stylów, łatwe do czyszczenia i utrzymania. Instalując podłogę z kafelków, aby stać się głównym punktem łazienki, stwórz piękną i ciepłą atmosferę.

Parametry produktu

Model

HM 6903 M

Materiał

Porcelana

Grubość

9. 5 mm

Wchłanianie

GG <;.>

Obróbka powierzchniowa

Polerowane szkliwione


Rustic Kitchen Floor Tiles


Oprócz praktyczności i trwałości płytki podłogowe w łazience w stylu rustykalnym stanowią również ważny element wzornictwa. Wybrana przez Ciebie podłoga wpłynie na każdy element Twojego projektu i ma dziś do dyspozycji wszystkie rodzaje materiałów, kolorów i tekstur. Twój wybór płytek podłogowych w łazience jest prawie nieograniczony.

Użyj tej szarej rustykalnej płytki podłogowej, aby nadać swojej rodzinie prosty urok. To 24 &"; x 24 GG"; szare rustykalne płytki podłogowe mają cały szary odcień, co może dać ciemnoszarą fakturę. Matowe wykończenie rustykalnych płytek podłogowych może złagodzić szorstki wygląd, a prosta strona może je oswoić w łazience.

Ponadto, jeśli chcesz, aby podłogi wyłożone kafelkami miały charakter korytarza wejściowego, salonu lub innego pomieszczenia w domu, wypróbuj tę rustykalną płytkę porcelanową. Ta rustykalna porcelanowa płytka ma matowe wykończenie i naturalny wygląd, który łączy w sobie wirujące jasne i ciemne odcienie, aby uzyskać obraz podobny do tego z petrochemicznego drewna i doda głębi i bogactwa prostym, przejściowym lub nowoczesnym dekoracyjnym chodnikom.


FAQ

P 1: A co z twoją jakością i ceną?
A 1: Jeśli chodzi o jakość, jesteśmy eksporterem od 1 3 lata, towar zostanie dokładnie sprawdzony podczas produkcji i przed załadowaniem, i prześle Ci zdjęcia kontrolne w celu potwierdzenia.
P 2: Jakie jest Twoje MOQ?
A 2: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 2 00 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 2 0GP to ilość podstawowa.
P 3: Czy możesz dla nas OEM?
A 3: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.
P 4: Czy możesz wysłać darmowe próbki?
A 4: Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz podać swój klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.

Zapytanie