Biała ceramiczna łazienka

Model : HSK6060
Rozmiar : 600 x 600 mm (niestandardowy)
Kolor : biały
Materiał : ceramiczny
Obróbka powierzchniowa : Matt
Absorpcja wody : ≤0,5%

Szczegóły produktu

Klasyczne i współczesne style łączą się w łazience z białej płytki ceramicznej Calacatta. przeszklone i matowe, z subtelnymi szarymi prążkami dla nowoczesnego efektu przypominającego marmur, te 24-x 24-calowe płytki glazurowane w łazienkach i ich dostępne dopasowane wykończenia szybko znajdą dom na podłogach twojego prysznica, wanny lub w całym twoim kuchnia. Ta ściana łazienkowa z białymi kafelkami prezentuje jasny, chłodny wygląd, który jest elegancki i nie jest surowy.


Parametr produktu

Materiał

Ceramiczny

Cecha

Jeden wzór cztery twarze

Model

HSK6060

Technika

Matt

Kolor

Biały

Rozmiar

600 x 600 mm

Absorpcja wody

Poniżej 0,5%

cechy produktu

> Konstrukcja wielkoformatowa - jedna konstrukcja z czterema twarzami

> Bogate matowe wykończenie

> Luksusowy realistyczny efekt marmuru

> Wykonane z trwałej porcelany

> Wszechstronny - idealny do ścian i podłóg


White Ceramic Tile Bathroom


Nowa łazienka z białej ceramicznej płytki z efektem białego marmuru carrara o subtelnym matowym wykończeniu. Te klasyczne, cienkie żyłkowane ceramiczne płytki ceramiczne z białego marmuru z efektem białego marmuru są idealne do łazienki lub kuchni. Spraw, aby Twoje wnętrza wyglądały na jaśniejsze, jaśniejsze i większe dzięki łazienkom z białej ceramicznej płytki podłogowej Mountain. Te białe ceramiczne płytki podłogowe wykonane z trwałej porcelany są bardzo trwałe! Mają białe tło z ciężkimi nutami żył; nadając prawdziwy charakter i osobowość. Wykonane z porcelany można je stosować zarówno na ścianach, jak i na podłogach. Są to wielkoformatowe kafelki, które nadają im wspaniały wygląd, i mają bogate matowe wykończenie. Są idealne do przekształcania powierzchni podłogi w całym domu.


FAQ

P1: Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?

A1: Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz dostarczyć klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.

Q2: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?

A2: Jesteśmy producentem zatwierdzonym przez CE, ISO specjalizującym się w płytkach. Dostępne są usługi OEM i ODM.

P3: Jak zapewnić jakość?

A3: Sprawdzamy jakość podczas przyjmowania materiału, procesu produkcyjnego, pakowania i załadunku.

P4: Jak śliska jest glazura na podłogach z porcelany?

A4: Jeśli masz szkliwione wykończenie płytki ceramicznej, będzie ona bardziej śliska niż ceramiczne płytki podłogowe nieszkliwione. W obszarach, które są bardziej wilgotne (takich jak pralnie, kuchnie i na zewnątrz), niedokończone i teksturowane płytki są znacznie lepszym wyborem.

P5: Czy ceramiczne płytki podłogowe można stosować na ścianach lub rozpryskach?

A5: Tak! Ceramika jest świetna do stosowania na ścianach i rozpryskach. Baw się dobrze z kombinacjami kafelków - możesz koordynować kafelki ścienne i kafelki podłogowe, kontrastować je, aby naprawdę zabłysnąć lub użyć tej samej płytki w obu lokalizacjach. Twój projekt jest ograniczony tylko wyobraźnią i preferencjami.

Zapytanie