Niebieska ceramiczna płytka podłogowa

Model : YPYC8007
Rozmiar : 300x300 mm
Materiał : ceramiczny
Grubość : 9,5 mm
Absorpcja wody : 3%

Szczegóły produktu

Jeśli salon wybierze ceramiczną płytkę podłogową w kolorze niebieskim, myślę, że twój pomysł jest bardzo dobry, ponieważ niebieska ceramiczna płytka podłogowa jest prostsza i jaśniejsza, a niebieski daje czyste wrażenie. A teraz ten niebieski kolor jest bardziej popularny, styl śródziemnomorski to ten niebieski kolor. Również toaleta jest w typowym stylu śródziemnomorskim, a duży niebieski obszar wydaje się być na środku oceanu.


Opis produktu

Model

YPYC8007

Materiał

Ceramiczny

Rozmiar

300x300 mm

Grubość

9,5 mm

Wchłanianie

3%

Kolor

Niebieski kolor

Podanie

Pokój dzienny, toaleta, kuchnia, sypialnia

niebieska ceramiczna płytka podłogowa (3)


Blue Ceramic Floor Tile

Niezależnie od tego, czy chcesz odnowić oryginalną, tradycyjną podłogę z epoki, czy wprowadzić wiktoriański wygląd do nowoczesnej przestrzeni, te niebieskie ceramiczne płytki podłogowe są bardzo odpowiednie dla Twojego projektu! Ceramiczne płytki ścienne i podłogowe są wykonane z ceramiki, bardzo odporne na zużycie, trwałe i mogą być używane w kraju i za granicą! Stwórz złożoną, starą przestrzeń na korytarzu, w salonie, kuchni lub łazience!

Ciemnoniebieskie, niebieskie ceramiczne płytki podłogowe dodadzą Twojemu domowi cudownego, spokojnego wyglądu wodnego. Mogą być stosowane na ścianach i podłogach - umożliwiając przekształcanie basenów z jednego rogu w drugi.

 


Wybór kolorów płytek ceramicznych

1, zwróć uwagę na wybór jasności

Niezależnie od tego, czy materiały płytek podłogowych są ceramiczne czy porcelanowe, mają one wiele kolorów, ale przy wyborze koloru podłoża należy wziąć pod uwagę kolor ściany. Zazwyczaj preferowany jest kolor o niższej jasności. Środowisko domowe stwarza poczucie solidności i spokoju.

2, zwróć uwagę na powierzchnię podłogi

W przypadku pomieszczeń o małej powierzchni nie należy wybierać cegieł o zbyt głębokim kolorze. Cegły o zbyt głębokim kolorze sprawią, że efekt wizualny podłoża zmniejszy się, dzięki czemu oryginalna mała przestrzeń będzie mniejsza. Jeśli jest to pokój z dużą przestrzenią, możesz wybrać ciemną płytkę podłogową, aby stworzyć poczucie spokoju. Możesz także użyć jasnych płytek podłogowych, aby podkreślić poczucie aktywności, ale nie możesz zignorować problemu jasności, aby nie powodować zamieszania i obrażeń. Ogólny styl dekoracji.

3, spójrz na wykorzystanie płytek podłogowych

Wybór płytek podłogowych zależy od położenia podłogi. Wybór płytek podłogowych w różnych miejscach jest inny. Jeśli jest używany w kuchni i łazience, spróbuj wybrać jasne płytki podłogowe, które nie są łatwe do ukrycia brudu, i wybierz sypialnię lub szatnię. Ma pewną skalę szarości i miękką fakturę płytek podłogowych, co może poprawić komfort całej przestrzeni.


Badanie kontrolne

niebieska ceramiczna płytka podłogowa (2)


Wystawa

niebieska ceramiczna płytka podłogowa (1) 


FAQ

P: A co z twoją jakością i ceną?

Odp .: 1. O jakości, jesteśmy eksporterem od 13 lat, towar zostanie dokładnie sprawdzony podczas produkcji i przed załadunkiem, i wyśle zdjęcia kontrolne do Ciebie, aby potwierdzić.

P: Jakie jest twoje MOQ?

Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, akceptowane jest małe zamówienie, np. 200 SQM i więcej. W przeciwnym razie 1 * 20GP to ilość podstawowa.

P: Jaki masz pakiet?

A: Pakiet neutralny, pakiet klienta i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom w mieszaniu ładunku w jednym pojemniku?

O: Tak. Dysponujemy magazynem, w którym można mieszać różne rodzaje produktów w jednym pojemniku, aby w pełni go zmniejszyć. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Jaki jest twój czas dostawy?

Odp .: Jeśli nasz towar jest dostępny, towar może zostać załadowany w ciągu 7 dni od otrzymania wpłaty. W przeciwnym razie byłoby to około 20-25 dni, abyśmy mogli wyprodukować dla ciebie.

P: Jakie są warunki płatności?

Odp .: Nasze warunki płatności to gotówka, Western Union, T / T, L / C na widoku. 30% jako depozyt i 70%, ponieważ saldo należy zapłacić przed wysyłką.


Zapytanie