Ceramiczne płytki podłogowe Materiały budowlane w Foshan w Chinach

W celu spełnienia różnych wymagań projektowych dla ceramicznych płytek podłogowych materiałów budowlanych w Chinach FOSHAN, zapewniamy również płytki wielkoformatowe o wymiarach 900 x 1800 mm. Płytki wielkoformatowe są wynikiem wysokich badań i innowacyjnej technologii produkcji ceramiki. Świadomie ...

Szczegóły produktu

W celu spełnienia różnych wymagań projektowych dla ceramicznych płytek podłogowych materiałów budowlanych w Chinach FOSHAN, zapewniamy również płytki wielkoformatowe o wymiarach 900 x 1800 mm.

Płytki wielkoformatowe są wynikiem wysokich badań i innowacyjnej technologii produkcji ceramiki. Świadomie łączą wygląd i parametry techniczne porcelany, umożliwiając w ten sposób uzyskanie jednolitej powierzchni.

Płytka porcelanowa o grubości 9 mm nadaje się do podłóg średnich i ciężkich. Ze względu na swoje właściwości techniczne i mechaniczne gwarantuje większą odporność na obciążenia i może być przenoszony i przemieszczany na placach budowy bez specjalnego wyposażenia.


Parametr produktu

Materiał:

Ceramiczny

Model

M1825

Rozmiar:

900x1800 mm

Grubość:

9mm

Wskaźnik absorpcji wody:

3%

Powierzchnia:

Wykończenie przeszklone

ceramic floor tiles building materials in foshan china

ceramic floor tiles building materials in foshan china

Płytki wielkoformatowe do podłóg i ścian

Płytki wielkoformatowe są lekkie, szeroko stosowane i mają bardzo wysoki efekt estetyczny, co otwiera nowe obszary w projektowaniu zintegrowanego środowiska i zapewnia największą swobodę wypowiedzi. Ogólnie mówiąc, wielkoformatowe ceramiczne płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne i tak dalej, wszystkie pionowe powierzchnie mogą być ostatecznie skoordynowane. Jaki jest efekt końcowy? Zindywidualizowane środowisko ogólnego wyglądu z absolutną spójnością stylu. Wszystko to, wraz z gwarancją, że nasze produkty zawsze wyróżniają się na tle innych pod względem najwyższej wydajności technicznej i estetycznej.

Kontrola jakości

ceramic tile Quality control

system budowlany

ceramic panel construction system

ceramic panel construction system

ceramic panel construction system

Pakiet

ceramic tile package


 

FAQ

P: A co z twoją jakością i ceną?

Odp .: 1. Jeśli chodzi o jakość, jesteśmy eksporterem od 13 lat, towar zostanie dokładnie sprawdzony podczas produkcji i przed załadunkiem, a następnie prześle Ci zdjęcia kontrolne w celu potwierdzenia.

P: Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

P: Jaki masz pakiet?

Odp .: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym pojemniku?

Odp .: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Jaki jest twój czas dostawy?

Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towary mogą zostać załadowane w ciągu 7 dni po otrzymaniu depozytu. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.


Zapytanie