Ceramiczne płytki podłogowe Materiały budowlane w Chinach Foshan

Aby sprostać różnym wymaganiom projektowym dla ceramicznych płytek podłogowych do materiałów budowlanych w Chinach FOSHAN, oferujemy również płytki wielkoformatowe o wymiarach 900 x 1800 mm. Płytki wielkoformatowe są wynikiem wysokich badań i innowacyjnej technologii produkcji ceramiki. Świadomie ...

Szczegóły produktu

Aby sprostać różnym wymaganiom projektowym dla ceramicznych płytek podłogowych do materiałów budowlanych w Chinach FOSHAN, oferujemy również płytki wielkoformatowe o wymiarach 900 x 1800 mm.

Płytki wielkoformatowe są wynikiem wysokich badań i innowacyjnej technologii produkcji ceramiki. Świadomie łączą wygląd i parametry techniczne porcelany, umożliwiając w ten sposób uzyskanie jednolitej powierzchni.

Płytka porcelanowa o grubości 9 mm nadaje się do podłóg średnich i ciężkich. Ze względu na swoje właściwości techniczne i mechaniczne gwarantuje większą odporność na obciążenia i może być przenoszony i przemieszczany na placach budowy bez specjalnego wyposażenia.


Parametr produktu

Materiał

Ceramiczny

Model

M1825

Rozmiar

900 x 1800 mm

Grubość

9 mm

Szybkość wchłaniania wody

3%

Powierzchnia

Wykończenie przeszklone


ceramic floor tiles building materials in foshan china


Płytki wielkoformatowe do podłóg i ścian

Płytki wielkoformatowe są lekkie, szeroko stosowane i mają bardzo wysoki efekt estetyczny, co otwiera nowe obszary w projektowaniu zintegrowanego środowiska i zapewnia największą swobodę wypowiedzi. Ogólnie mówiąc, duże formatowe ceramiczne płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne i tak dalej, wszystkie pionowe powierzchnie mogą być ostatecznie skoordynowane. Jaki jest efekt końcowy? Zindywidualizowane środowisko ogólnego wyglądu z absolutną spójnością stylu. Wszystko to wraz z gwarancją, że nasze produkty zawsze wyróżniają się na tle innych pod względem najwyższej wydajności technicznej i estetycznej.


FAQ

P 1: A co z twoją jakością i ceną?

A 1: Jeśli chodzi o jakość, jesteśmy eksporterem od 1 3 lata, towar zostanie dokładnie sprawdzony podczas produkcji i przed załadowaniem, i prześle Ci zdjęcia kontrolne w celu potwierdzenia.

P 2: Jakie jest Twoje MOQ?

A 2: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 2 00 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 2 0GP to ilość podstawowa.

P 3: Jaki masz pakiet?

A 3: Pakiet neutralny, Pakiet klientów i Pakiet „BOSS CERAMICS”,

P 4: Czy możesz pomóc klientom mieszać ładunek w jednym pojemniku?

A 4: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P 5: Jaki jest twój czas dostawy?

A 5: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towary mogą zostać załadowane w 7 dni po otrzymaniu wpłaty. W przeciwnym razie byłoby to około 20 -2 5 dni, ponieważ musimy wyprodukować dla Ciebie.

Zapytanie