Zielona ceramiczna porcelanowa płytka podłogowa

Model : HS616GN
Rozmiar : 600 x 600 mm (niestandardowy)
Kolor : zielony
Materiał : ceramika / porcelana
Grubość : 9,5 mm
Absorpcja wody : 0,5%

Szczegóły produktu

w pełni polerowana glazura wykonana szkliwiona tekstura, wszystkie rodzaje dekoracji modne mogą być w pełni dopasowane, pomimo frontowego pokoju, można również zastosować pokój, a także faktura jest naturalna, zakres kolorów, wybór wzorów jest również kilka, będzie spełniają zupełnie inne zużycie, jakiego pragnie dekoracja domu, jeśli chodzi o wypalanie, lub są bardziej przyjazne dla środowiska i mniej gorących niż polerowanych płytek. Glazura charakteryzuje się doskonałą porowatością powietrza i bardzo wysokim współczynnikiem absorpcji wody. W porównaniu z alternatywnymi naturalnymi płytkami ceramicznymi, jest jednolity, stabilny, kompaktowy i bezpieczny. Dlatego płytki całkowicie oszklone są zwykle wykorzystywane w dekoracji wnętrz, a nie w dekoracji ulic lub przejść. Absolutnie wypolerowana glazura może być nieprzerwanie jasna przez dłuższy czas. jest tworzony metodą wycinania cegieł. Glazura różni się całkowicie od standardowych płytek. Przeszklona powierzchnia jest wykonana z krystalicznej, odpornej na zużycie glazury. po wypaleniu na gorąco wnętrze płytki Cząsteczki są zamknięte i nie ma żadnych szczelin. Dlatego możliwe jest pozostawanie na słońcu przez dłuższy czas, a nie tłumienie, wyczerpanie i noszenie.


Parametry produktu

Model

HS616GN

Materiał

Ceramika / Porcelana

Rozmiar

600X600 mm

Grubość

9,5 mm

Absorpcja wody

0,5%


green ceramic floor tile


Nasze usługi

1. Jesteśmy profesjonalnym producentem i dostawcą ceramicznych płytek ściennych i podłogowych, z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży płytek ceramicznych.

2. Mamy teraz bogatą ofertę produktów z pełnym zakresem specyfikacji i wyposażenia, w tym: glazurowane polerowane płytki diamentowe (800 x 800 mm), miękką polerowaną porcelanę (800 x 800 mm); Porcelana rustykalna (600 x 600 mm); Płytki porcelanowe z linii drewnianej (600 x 150 mm, 800 x 150 mm, 900 x 150 mm); Wodoodporne ceramiczne płytki ścienne i podłogowe 5D Inkjet (300 x 600 mm, 300 x 300 mm, 400 x 800 mm). Mogą spełnić różne wymagania dotyczące produktów.

3. Zrównoważy nasze zapasy. Wszystkie produkty będą przechowywane w zapasach w określonej ilości. Dzięki temu może spełnić wymagania Twoich zamówień w dowolnym momencie.

4. Możemy wykonać produkcję OEM dla specjalnych potrzeb.

5. Nasze produkty są ściśle zgodne z normą krajową, mają dobrą jakość, konkurencyjną cenę i terminowość dostaw.

6. Zapewniamy dobrą obsługę posprzedażną wszystkim naszym klientom, aby zaspokoić ich wiele wymagań.


FAQ

P1: Jakie jest Twoje MOQ?

A1: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

Q2: Jaki masz pakiet?

A2: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P3: Czy możesz dla nas OEM?

A3: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P4: Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?

A4: Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz podać swój klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.

Zapytanie