Szaro-biała płytka ceramiczna

Model : HYC61015
Rozmiar : 600 x 600 mm (niestandardowy)
Kolor : szary biały
Materiał : porcelana
Grubość : 9,5 mm
Absorpcja wody : <>

Szczegóły produktu

szaro-biała płytka ceramiczna to seria szarych marmurowych płytek inspirowanych najbardziej szanowanym włoskim marmurem. Ta szaro-biała płytka ceramiczna ma jasnoszare tło i śnieżnobiałą teksturę na powierzchni. Szaro-biała płytka ceramiczna ma uderzająco ciemny mineralny odcień, z gęstym poczuciem euforii w środku. Użyj luksusowego efektu szarej i białej płytki porcelanowej, aby stworzyć dramatyczną przestrzeń.


Opis produktu


Model

HYC61015

Materiał

Porcelana

Rozmiar

600 x 600 mm

Grubość

9,5 mm

Absorpcja wody

<>


szaro-biała płytka ceramiczna

Grey And White Ceramic Tile

Ten rodzaj szkliwionych porcelanowych płytek ceramicznych ma różne wzory powierzchni i sprawdza się w działaniu marmuru. Glazurowane porcelanowe płytki ceramiczne nadają się do ścian i podłóg i są wyposażone w kolorowe obudowy.

Seria płytek podłogowych z porcelany jest inspirowana najsłynniejszym marmurem we włoskiej tradycji. HANSE ma największy wpływ estetyczny i technologiczny na marmurowe płytki porcelanowe. Wysokiej jakości materiały szkliwione porcelanowe płytki ceramiczne nadają się do ścian i podłóg i są wykonane z różnych wykończeń, w tym matowych i polerowanych powierzchni oraz tekstur odpowiednich do stosowania na zewnątrz i na mokro. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o serię szkliwionych porcelanowych płytek ceramicznych o różnych odcieniach w różnych formach, inspirowanych i odtwarzanych najpopularniejszych marmurowych powierzchni o zaskakującej rzeczywistości. Czyste kolory, naturalne tekstury i przezroczyste cienie naprawdę podkreślają każdy kolor i wykorzystują funkcję porcelany do interpretacji naturalnego marmuru.

 

Pakowanie i wysyłka


pakiet płytek podłogowych i wysyłka

Inżynieria zagraniczna


dachówka Inżynieria zagraniczna

 

FAQ

P: Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

P: Jaki masz pakiet?

Odp .: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym pojemniku?

Odp .: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Jaki jest twój czas dostawy?

Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towary mogą zostać załadowane w ciągu 7 dni po otrzymaniu depozytu. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.

P: Jakie są twoje warunki płatności?

Odp .: Nasze warunki płatności to Gotówka, Western Union, T / T, L / C w zasięgu wzroku. 30% jako depozyt i 70% jako saldo należy zapłacić przed wysyłką.

P: Jakie są twoje warunki cenowe?

Odp .: FOB, CIF, CNF, EXW w zależności od wymagań klientów.

P: Czy możesz dla nas OEM?

Odp .: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.


Zapytanie