Wewnętrzne ceramiczne płytki podłogowe

Model : M18131R
Rozmiar : 900x1800 mm
Materiał : porcelana
Absorpcja wody : 0,5%

Szczegóły produktu

W przeszłości popularnym wyborem ceramicznych płytek podłogowych zawsze był marmur i granit. Jednak w dzisiejszym świecie cienkie płytki o dużych rozmiarach stały się wiodącymi na rynku płytek.

Najpopularniejsze ceramiczne płytki podłogowe do wnętrz to te, które naśladują piękno organiczne znalezione w kamieniu naturalnym. Seria dużych płytek jest naszym najnowszym dodatkiem do kolekcji. Mówiąc najprościej, te duże białe porcelanowe płytki podłogowe są elegancko wykonane, aby przypominać prawdziwe piękno znalezione w tak popularnym marmurze.

Parametr produktu

Przedmiot nr.

M18131R

Materiał

Porcelana

Rozmiar

900x1800 mm

Absorpcja wody

0,5%


ceramiczne płytki podłogowe do wnętrz

ceramiczne płytki podłogowe do wnętrz

Dlaczego warto korzystać z dużych płytek podłogowych?

Nie mają wielu fug. Ponieważ porcelanowa płytka ceramiczna jest bardzo duża, nie ma potrzeby stosowania brzydkich fug.

Mogą być instalowane na istniejących kafelkach. Duże płytki mogą być cieńsze niż zwykłe płytki. Ta grubość oznacza, że można je układać bezpośrednio na istniejących płytkach bez odrywania starych, oszczędzając w ten sposób instalatorowi dużo czasu i pracy.

Duże płytki podłogowe są bardzo uniwersalne. Te solidne i piękne płytki ceramiczne z porcelany mogą być używane do prawie każdego zastosowania. Podłogi, blaty, ściany, prysznice i wanny są idealne do dużych płytek.

Obecnie używają łagodnych, miękkich kolorów. Popularne odcienie to beż, szary, biały, kremowy, brązowy i węgiel drzewny. Mają także wiele popularnych wzorów i faktur, takich jak kamień naturalny, wygląd drewna, beton i metal.

Mają odporność na zarysowania i zalanie. Ze względu na swoją twardość i niską porowatość duże porcelanowe płytki podłogowe są bardzo odporne na zarysowania i plamy.


Certyfikat

Certyfikat płytki podłogowej


Pakowanie i ładowanie


pakiet płytek podłogowychFAQ

P: Czy możesz dla nas OEM?
Odp .: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

„Q. Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?
A. Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz dostarczyć klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura. ”

P: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
A. Jesteśmy certyfikowanym producentem CE, ISO specjalizującym się w płytkach. Dostępne są usługi OEM i ODM.

P: Jak zapewnić jakość?
A. Sprawdzamy jakość podczas przychodzącego materiału, procesu produkcyjnego, pakowania i załadunku.
Zapytanie