Białe teksturowane ceramiczne płytki podłogowe

Model: HYH 6246
Rozmiar: 600 x 600 mm
Kolor: Biały
Materiał: Ceramika
Grubość: 9. 6 ± 0. 2 mm
Obróbka powierzchniowa: Polerowane
Absorpcja wody: ≤0.5%

Szczegóły produktu

Marmur to niesamowity wybór płytek i podłóg, zapewniający najwyższy poziom wyrafinowania każdej części rodziny. ceramiczne płytki podłogowe o białej fakturze wyglądają bardziej przystępnie jak marmur i można je znaleźć w różnych sklepach. Poświęć trochę czasu na sprawdzenie wszystkich dostępnych opcji ceramicznych płytek podłogowych o białej fakturze, które wyglądają jak marmur. Marmurowe płytki podłogowe Carrara są elastyczne, wielofunkcyjne, piękne, niedrogie, odpowiednie do wszystkich dekoracji wnętrz lub potrzeb remontowych.


Parametry produktu

Model

HYH 6246

Rozmiar

600 x 600 mm

Obróbka powierzchniowa

Obyty

Absorpcja wody

≤0.5%


white textured ceramic floor tiles


Ta porcelanowa szkliwiona podłoga ma błyszczącą polerowaną powierzchnię, która charakteryzuje się bardzo jasną powierzchnią, wiernie odwzorowującą błysk starzonego polerowanego marmuru i niewielką nieregularność materiałów naturalnych, jednocześnie zapewniając doskonałą wydajność techniczną w zakresie odporności na zużycie i łatwej konserwacji.

Podobnie jak naturalny marmur, istnieje wiele różnych rodzajów szkliwionych porcelanowych płytek ceramicznych, które wyglądają jak marmur z Carrary. W zależności od położenia glazurowanych porcelanowych płytek ceramicznych i pożądanego efektu, znajdziesz różnorodne kolory i style, które spełnią Twoje potrzeby w domu.


FAQ

P 1: A co z twoją jakością i ceną?

A 1: Jeśli chodzi o jakość, jesteśmy eksporterem od 1 3 lata, towar zostanie dokładnie sprawdzony podczas produkcji i przed załadowaniem, i prześle Ci zdjęcia kontrolne w celu potwierdzenia.

P 2: Jakie jest Twoje MOQ?

A 2: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 2 00 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 2 0GP to ilość podstawowa.

P 3: Jaki masz pakiet?

A 3: Pakiet neutralny, Pakiet klientów i Pakiet „BOSS CERAMICS”,

P 4: Czy możesz pomóc klientom mieszać ładunek w jednym pojemniku?

A 4: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

Zapytanie