Białe teksturowane ceramiczne płytki podłogowe

Model : HYH6246
Rozmiar : 600 x 600 mm
Kolor : biały
Materiał : ceramika
Grubość : 9,6 ± 0,2 mm
Obróbka powierzchniowa : polerowana
Absorpcja wody : ≤0,5%

Szczegóły produktu

Marmur to niesamowity wybór płytek i podłóg, zapewniający najwyższy poziom wyrafinowania każdej części rodziny. ceramiczne płytki podłogowe o białej fakturze wyglądają bardziej przystępnie jak marmur i można je znaleźć w różnych sklepach. Poświęć trochę czasu na sprawdzenie wszystkich dostępnych opcji ceramicznych płytek podłogowych o białej fakturze, które wyglądają jak marmur. Marmurowe płytki podłogowe Carrara są elastyczne, wielofunkcyjne, piękne, niedrogie, odpowiednie do wszystkich dekoracji wnętrz lub potrzeb remontowych.


Opis produktu

Model

HYH6246

Rozmiar

600 x 600 mm

Obróbka powierzchniowa

Obyty

Absorpcja wody

≤0,5%


białe teksturowane ceramiczne płytki podłogowe

białe teksturowane ceramiczne płytki podłogowe

Ta porcelanowa szkliwiona podłoga ma błyszczącą polerowaną powierzchnię, która charakteryzuje się bardzo jasną powierzchnią, wiernie odwzorowującą błysk starzonego polerowanego marmuru i niewielką nieregularność materiałów naturalnych, jednocześnie zapewniając doskonałą wydajność techniczną w zakresie odporności na zużycie i łatwej konserwacji.

Podobnie jak naturalny marmur, istnieje wiele różnych rodzajów szkliwionych porcelanowych płytek ceramicznych, które wyglądają jak marmur z Carrary. W zależności od położenia glazurowanych porcelanowych płytek ceramicznych i pożądanego efektu znajdziesz różnorodne kolory i style, które spełnią Twoje potrzeby w domu.


Kontrola


kontrola jakości płytek

Pakowanie i wysyłka

Rozmiar (mm)

Grubość (mm)

PCS / BOX

M² / PCS

KG / PUDEŁKA

SKRZYNKI / PALETA

300 x 600

9

8

1.44

25

48

400 x 400

9

8

1,28

28

56

500 x 500

9

4

1.44

27,5

36

600x600

9

5

1.8

34

32

pakiet płytek


Wystawa O USA Covering'18


0I1WEOQH0S54) [1)) VMN_] 0

Pokrycia to największy pokaz płytek podłogowych i lśniących w Ameryce Północnej z 9 milami najnowszych trendów i wystawców z ponad 40 krajów. Najnowsza mozaika i kafelki na naszym stoisku

FAQ

P: A co z twoją jakością i ceną?

Odp .: 1. Jeśli chodzi o jakość, jesteśmy eksporterem od 13 lat, towar zostanie dokładnie sprawdzony podczas produkcji i przed załadunkiem, a następnie prześle Ci zdjęcia kontrolne w celu potwierdzenia.

P: Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

P: Jaki masz pakiet?

Odp .: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym pojemniku?

Odp .: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Jaki jest twój czas dostawy?


Zapytanie