Projekt płytki podłogowej w łazience

Model : HM6903M
Rozmiar : 600 x 600 mm
Materiał : porcelana
Grubość : 9,5 ± 0,3 mm
Obróbka powierzchniowa : polerowana
Absorpcja wody : <>

Szczegóły produktu

Łazienki i kuchnie mają zwykle stosunkowo wysoką wilgotność. Wymagania dotyczące projektowania płytek podłogowych w łazience są wodoodporne, antypoślizgowe i odporne na zużycie. Płytki podłogowe w łazience są na ogół wykonane z rustykalnych płytek, które mają dobrą antypoślizgową odporność na zużycie; Według Ministerstwa Zdrowia liczba pacjentów hospitalizowanych w Chinach wynosi 35% z powodu poślizgnięcia i upadku, a 95% z nich wynika z dolnego progu. Większość ludzi, którzy upadli na upadek, to osoby starsze i dzieci. Tylko w 2018 r. Odnotowano 5,065 milionów poślizgnięć i upadków, 76 500 przypadków sporów poślizgowych w miejscach publicznych oraz 280 milionów odszkodowań, co w sumie daje 969,000 hospitalizacji dla osób starszych.


Parametr produktu

Model

HM6903M

Rozmiar

600 x 600 mm

Grubość

9,5 ± 0,3 mm

Obróbka powierzchniowa

Polerowane wykończenie

Rodzaj płytki

Płytka podłogowa, płytka ścienna

Funkcjonować

Kwasoodporny, antybakteryjny, cegła ogniotrwała, izolacja cieplna, odporny na zużycie

Absorpcja wody

<0,5% polerowanej="">


bathroom floor tile design

floor tile

floor tile design


Największą zaletą łazienki z płytek podłogowych jest to, że są mocne, antypoślizgowe, odporne na zużycie i odporne na korozję, a kolory i tekstury nie są zastępowane innymi płytkami.

Używana jest najlepsza płytka podłogowa w łazience Płytka antyczna, której kolor, retro, moda, styl, zdolność adaptacji, właściwości antypoślizgowe i antyzabrudzeniowe sprawiają, że nadaje się do łazienki, kuchni, salonu, balkonu, korytarza, wejścia, jadalni, magazyn i inne pomieszczenia.

Właściciel lubi go używać w łazience. Ponieważ powierzchnia łazienki jest na ogół niewielka, łatwo jest dać ludziom poczucie depresji. Dlatego przy wyborze płytki łazienkowej powinieneś spróbować wybrać jasny kolor płytki. Ta biała podłoga w łazience sprawi, że łazienka będzie jaśniejsza. Ta seria to nowy projekt - jeden projekt o sześciu twarzach, Jest również bardziej wyrazisty i może również tworzyć czystą i swobodną atmosferę.


FAQ

P1: Jakie jest Twoje MOQ?
A1: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.
Q2: Jakie są twoje warunki płatności?
A2: Nasze warunki płatności to Gotówka, Western Union, T / T, L / C w zasięgu wzroku. 30% jako depozyt i 70% jako saldo należy zapłacić przed wysyłką.
P3: Jak zapewnić jakość?
A3: Sprawdzamy jakość podczas przyjmowania materiału, procesu produkcyjnego, pakowania i załadunku.
P4: Gdzie znajduje się Twoja fabryka? Jak mogę się tam dostać?
A4: Nasza fabryka znajduje się w Foshan i możemy zorganizować kierowcę, aby Cię tam zabrał.

Zapytanie