Szare płytki podłogowe z porcelany

Model: HBF 005
Rozmiar: 600 x 600 mm
Kolor: Szary
Materiał: Porcelana
Grubość: 9. 5-10 mm
Obróbka powierzchniowa: Rustykalny
Absorpcja wody: <>

Szczegóły produktu

Sypialnia jest często wykorzystywana jako centrum socjalne dla rodziny; miejsce do pracy i rozrywki. Dlaczego więc nie poprawić dekoracji? Dodając szare płytki podłogowe z porcelany do sypialni, ten sezon nadaje nowy wygląd powierzchni podłogi. Dodaj ciepły lub modny, modny kamień! Projekt graficzny śródziemnomorskiego Maroka.


Dodając nasze modne i modne szare porcelanowe płytki podłogowe do sypialni, możemy stworzyć popularny industrialny wygląd w Twoim domu. Szare płytki podłogowe do sypialni są wykonane z porcelany, bardzo trwałe i mogą utrzymywać wysoki przepływ ludzi, co oznacza, że ​​można je stosować w obszarach biznesowych i rodzinnych.


Parametry produktu

Model

HBF 005

Rodzaj płytki

Szara rustykalna płytka

Materiał

Porcelana

Rozmiar

600 X 600 mm

Grubość

9. 5-10 mm

Absorpcja wody

GG <;.>


Grey Porcelain Kitchen Floor Tiles


Ta fascynująca seria szarych rustykalnych płytek do sypialni wprowadza nowy wygląd luksusu do Twojego wnętrza. Wybierz betonowy wzór matowego wykończenia! Ta seria płytek podłogowych do sypialni jest wykonana z porcelany i może być stosowana do ścian i podłóg, dzięki czemu możesz przekształcić swój pokój od góry do dołu!

Te trwałe mineralne szare płytki do sypialni są wykonane z porcelany szkliwionej, z naturalnym efektem matowym i realistycznym wzorem starzenia się kamienia. To sprawia, że ​​płytka sypialni jest bardzo odpowiednia do tworzenia zdrowia i zachowania naturalnego wyglądu na całej powierzchni podłogi rodziny.


Płytka ceramiczna jest popularnym wyborem ze względu na ogromną liczbę dostępnych kolorów, kształtów, rozmiarów, wykończeń i faktur. Oprócz swojego wyglądu, opłacalność i łatwa konserwacja sprawiają, że jest to mądry wybór w każdym pomieszczeniu w twoim domu.


FAQ

P 1: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?

A 1: Jesteśmy producentem CE, certyfikowanym przez ISO specjalizującym się w płytkach. OEM& Usługa ODM jest dostępna.

P 2: Jak zapewnić jakość?

A 2: Sprawdzamy jakość podczas przyjmowania materiału, procesu produkcyjnego, pakowania i załadunku.

Jakie są zalety płytek ceramicznych?

Zapytanie