Szare płytki podłogowe z porcelany

Model : HBF005
Rozmiar : 600 x 600 mm
Kolor : szary
Materiał : porcelana
Grubość : 9,5-10 mm
Obróbka powierzchniowa : rustykalna
Absorpcja wody : <>

Szczegóły produktu

Sypialnia jest często wykorzystywana jako centrum socjalne dla rodziny; miejsce do pracy i rozrywki. Dlaczego więc nie poprawić dekoracji? Dodając szare porcelanowe płytki podłogowe do sypialni, ten sezon nadaje nowy wygląd Twojej przestrzeni podłogowej. Dodaj ciepły lub modny, modny kamień! Projekt graficzny śródziemnomorskiego Maroka.

Dodając nasze modne i modne szare porcelanowe płytki podłogowe do sypialni, możemy stworzyć popularny industrialny wygląd w Twoim domu. Szare płytki podłogowe do sypialni są wykonane z porcelany, bardzo trwałe i mogą utrzymywać wysoki przepływ ludzi, co oznacza, że można je stosować w obszarach biznesowych i rodzinnych.


Opis produktu

Model

HBF005

Rodzaj płytki

Szara rustykalna płytka

Materiał

Porcelana

Rozmiar

600X600 mm

Grubość

9,5-10 mm

Absorpcja wody

<>


Płytki podłogowe kuchenne z szarej porcelany

Płytki podłogowe kuchenne z szarej porcelany

Ta fascynująca seria szarych rustykalnych płytek sypialni wprowadza nowy wygląd luksusu do Twojego wnętrza. Wybierz betonowy wzór matowego wykończenia! Ta seria płytek podłogowych do sypialni jest wykonana z porcelany i może być stosowana do ścian i podłóg, dzięki czemu możesz przekształcić swój pokój od góry do dołu!

Te trwałe mineralne szare płytki do sypialni wykonane są z porcelany szkliwionej, z naturalnym efektem matowym i realistycznym wzorem starzenia się kamienia. To sprawia, że płytka sypialni jest bardzo odpowiednia do tworzenia zdrowia i zachowania naturalnego wyglądu w przestrzeni całej rodziny.

 


Kontrola jakości

szare porcelanowe płytki podłogowe do kuchni (4)


 

Nasza fabryka

szare porcelanowe płytki podłogowe do kuchni (1)FAQ

P: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?

A. Jesteśmy certyfikowanym producentem CE, ISO specjalizującym się w płytkach. Dostępne są usługi OEM i ODM.

P: Jak zapewnić jakość?

A. Sprawdzamy jakość podczas przychodzącego materiału, procesu produkcyjnego, pakowania i załadunku.

Jakie są zalety płytek ceramicznych?

Płytka ceramiczna jest popularnym wyborem ze względu na ogromną liczbę dostępnych kolorów, kształtów, rozmiarów, wykończeń i faktur. Oprócz swojego wyglądu, opłacalność i łatwa konserwacja sprawiają, że jest to mądry wybór w każdym pomieszczeniu w twoim domu


Zapytanie