Szare płytki podłogowe

1. Opis produktu Zalety pełnej polerowanej płytki szklanej Zalety pełnej polerowanej płytki szklanej, takiej jak powierzchnia jest gładka i jasna, kolor jest symetryczny, wzór jest kolorowy, bardzo spersonalizowany projekt, może być różnorodny w domu dekoracja. Po drugie, wzór ...

Szczegóły produktu

1. Opis produktu

Model

HB6308

Materiał

Porcelana

Rozmiar

600x600mm

Absorpcja wody

<>

Grubość

9,5 MM

Obróbka powierzchniowa

Polerowane szkliwione

Kolor

Dostępne we wszystkich wzorach i kolorach

Jakość

Klasa AAA

Funkcjonować

Kwasoodporny, antybakteryjny, antypoślizgowy, odporny na zużycie

Stosowanie

Płytki wewnętrzne

Opakowanie

Standardowe kartony eksportowe w drewnianych paletach

Jakość powierzchni

95% płytek nie ma defektów od 0,8 na wprost

Łamanie siły

Zgodnie z wymaganiami

Uwaga

Projekty mogą być produkowane zgodnie z własnymi wymaganiami

 

Zalety pełnej polerowanej płytki szklanej

Zalety pełnej polerowanej płytki szklanej, takiej jak powierzchnia jest gładka i jasna, kolor jest symetryczny, wzór jest kolorowy, bardzo spersonalizowany projekt, może być różnorodną dekoracją domu. Po drugie, wzór w pełni wypolerowanej szklanej płytki wygląda bardzo delikatnie i niepowtarzalnie, bez szorstkich wrażeń i różnorodnych kolorów. Bardzo ważną cechą jest długa żywotność użytkowania, ponieważ oszklona powierzchnia w pełni wypolerowanej, przeszklonej powierzchni płytki jest grubsza i może wytrzymać odporność na zużycie.

1. Kolorowa i wyraźna tekstura, te wzory można wyraźnie zobaczyć.

2. Poczuj się lepiej: powierzchnia płytek ceramicznych nie ma wyraźnego miejsca i jest bardziej gładka, blask jest lepszy i ma wrażenie stereo.

3. Dobra zdolność przeciwporostowa: używaj ściereczki potajemnie chusteczki, wygląd płytek ceramicznych jest jasny i ponownie się pozbądź, besmirch nie przenika wyglądu płytek ceramicznych.

4. Silne działanie przeciwciśnieniowe, żywotność płytek ceramicznych jest rozwiązana.

2. Obrazy produktu

szare płytki podłogowe (2)

szare płytki podłogowe (3)

szare płytki podłogowe3. Pakowanie i wysyłka

Rozmiar (mm)

Grubość (mm)

PCS / BOX

M² / PCS

KG / PUDEŁKA

PUDEŁKA / PALETA

300x600

9

8

1,44

25

48

400x400

9

8

1.28

28

56

500x500

9

4

1,44

27.5

36

600x600

9

5

1.8

34

32

YA_OU @@ {9] I %% F [LR2 (B1 {C.png

 

 

4. Inżynieria zagraniczna

VQ] Z`43 $ J91XBR5EUQWID} N.png

 

5. Jakie są metody konserwacji płytek całkowicie przeszklonych?

1, codzienne sprzątanie

Aby zachować pełną polerowaną glazurę, musimy najpierw zwrócić uwagę na codzienne czyszczenie. Staraj się unikać używania mokrych mopów i suchych mopów, które mogą zapobiec pojawieniu się pleśni z powodu wilgoci. Jeśli brudny obszar jest duży, możemy wybrać detergent, ale pamiętaj, że ilość detergentu musi być mniejsza, aby uniknąć korozji wnętrza płytki.

2, możesz użyć wody z mydłem

Aby zachować pełną polerowaną glazurę, można również użyć wody z mydłem, aby usunąć brud. Dzięki temu płytki będą bardziej czyste i jasne, ale także piękne. Jednak po użyciu wody z mydłem należy ją osuszyć suchym ręcznikiem, aby zapobiec przedostawaniu się plam z wody do wnętrza płytki.

3, środek do impregnacji szczotkowej

W celu utrzymania dobrej polerowanej płytki szklanej, ale także warstwy środka hydroizolacyjnego. Zapobiega to nie tylko wzrostowi pleśni, ale także zapewnia jej jasność. W środku do impregnacji szczotek można użyć pędzla.

4, Niewielkie zadrapanie

Aby zachować pełną polerowaną glazurę, ale także poradzić sobie z drobnymi zadrapaniami. To nie tylko skutecznie przedłuża jego żywotność, ale także zapewnia jego estetykę. Jeśli obszar płytki jest uszkodzony, możemy poprosić specjalistę, aby podszedł do drzwi w celu naprawy.

 


Zapytanie