Płytka podłogowa z porcelany o wysokim połysku

Model : HS601GN
Rozmiar : 600 x 600 mm (niestandardowy)
Materiał : porcelana
Obróbka powierzchniowa : przeszklone
Absorpcja wody : 0,5%

Szczegóły produktu

1. Parametr produktu


Model

HS601GN

Rozmiar

Porcelanowa płytka łazienkowa 600 x 600 mm

Materiał

Porcelana

Szybkość wchłaniania wody

0,5% płytki łazienkowe

Powierzchnia

Wykończenie przeszklone

Czas dostawy

2 dni po zakończeniu produkcjiTa seria porcelanowych płytek łazienkowych oprócz dobrej odporności na ścieranie z ultracienkimi płytkami, wytrzymałości na zginanie i niskiej absorpcji wody, wygląd produktu, który ma zostać wypalony w kryształową frytę, dzięki czemu widoczny jest trójwymiarowy efekt, biała tekstura wyraźna , naturalna, delikatna harmonia i równowaga bez powielania, z nienagannym efektem dekoracyjnym, zbliżona do naturalnego kamienia.

high gloss porcelain floor tile

high gloss porcelain floor tile


2. Charakterystyka techniczna

Porcelanowa płytka podłogowa o wysokim połysku wykorzystuje specjalny proces produkcyjny, technologia podszkliwna w połączeniu z zaawansowaną technologią drukowania, zapewnia pokrycie wzoru w dolnej warstwie, przy użyciu energii o niskiej zawartości węgla, czystszej produkcji, gładkiej powierzchni, przezroczystej glazury, unikalnego procesu dokładnego polerowania.


3. Zaleta produktu

—Płytki porcelanowe o wysokim połysku

—Dobra obróbka ekstraktu w proszku surowca, mniejszy rozmiar cząstek surowca, delikatniejszy, bliższy układ molekularny, proces cięcia nie wydaje się łatwo zapadać się na krawędziach. Jakość produktu lekki materiał z kamienia naturalnego, blank proces budowy dekoracji i codzienne użytkowanie, więcej może zapewnić bezpieczeństwo.

—Użyj koloru glazury importowej do drukowania farby, precyzji kontroli wypalania glazury, upewnij się, że kolor nie ma różnicy kolorów, a nawet nasycenia, w rzeczywistym użyciu długiego wciąż jak nowy.


4. Dalsze informacje

---- Specyfikacja płytki łazienkowej: 300 * 300 mm, 300 x 600 mm. Indywidualna konstrukcja 600 * 600 mm na żądanie;

---- Zastosowanie płytek łazienkowych: Ta płytka łazienkowa jest jedną z naszych popularnych płytek ceramicznych, dzięki czemu świetnie wygląda podłoga. Jest bardzo dobry do salonów, kuchni, łazienki, sklepów, supermarketów itp.

---- Jakość płytek łazienkowych: spełniając międzynarodowe standardy jakości, takie jak 3C, EN, DIN, ISO9001-140001, nasze produkty są przyjazne dla środowiska.

---- Cena płytki łazienkowej: oferujemy bardzo konkurencyjną cenę z pierwszej ręki o wysokiej jakości.

---- Dostawa płytek łazienkowych: zapewniamy dostawę zgodnie z ilością zamówienia, zwykle w ciągu 2-3 tygodni od otrzymania depozytu.


5. Pakowanie i wysyłka

92045.png

Karton powierzchniowy

92046.png

Tylny karton

92103.png

Mocna paleta

92104.png

Ładuję


6. Certyfikacja

213968.png


7. Hanse Showroom

213984.png


8. Wystawa

214019.png214020.pngZapytanie