Zewnętrzne płytki podłogowe Materiały budowlane

Model : 28G189F19M80
Rozmiar : 900x1800 mm, można dostosować
Kolor : szary
Grubość : 8 mm
Obróbka powierzchni : Matt
Absorpcja wody : ≤0,5%

Szczegóły produktu

Cienkie płytki istnieją od kilku lat i dopiero zaczynają być popularne w Stanach Zjednoczonych. Cienkie płytki są szczególnie interesujące, ponieważ można je montować na istniejących podłogach i płytkach ściennych.

Gdy jest stosowany jako materiał do budowy płytek zewnętrznych, jest jednym z najpopularniejszych produktów na rynku. Ma te same zalety co zwykła porcelana - trwała, higieniczna, łatwa do czyszczenia, bez lotnych związków organicznych - ale jej smukły kształt tworzy lekkie i elastyczne rozwiązania do obróbki powierzchni dla każdego projektu podłogi. Niesamowite są również cienkie jak porcelana cienkie materiały budowlane, które tworzą niepowtarzalny styl.


Parametry produktu

Model

28G189F19M80

Rozmiar

900 x 1800 mm, można dostosować

Obróbka powierzchniowa

Matt

Absorpcja wody

≤0,5%

Grubość

8mm

Stopień

Klasa AAA

Kolor

Szary


płytki zewnętrzne do materiałów budowlanych

Materiały budowlane na płytki zewnętrzne są modne od wieków. Chociaż koncepcja płytek jest dostępna od dawna, stosunkowo nowe innowacje w materiałach i technikach produkcji płytek poszerzyły praktyczne zastosowania płytek. Coraz większą popularnością cieszą się materiały budowlane na płytki zewnętrzne, zwłaszcza na tarasy, płytki ogrodowe i zewnętrzne.


Wybór odpowiednich materiałów budowlanych na płytki zewnętrzne

Trwałość - materiały do budowy płytek zewnętrznych muszą być mocne i trwałe, ponieważ zawsze częściej są wykorzystywane w domu niż podłogi.

Twardość - zastosowania zewnętrzne wymagają trudniejszych kafelków niż wersje wewnętrzne, zwłaszcza jeśli kafelki mają duży ruch.

Powierzchnia antypoślizgowa - Poszukaj płytek ceramicznych z naturalnymi powierzchniami ściernymi, które zapewniają dobrą przyczepność nawet w mokrych warunkach.


FAQ

P1: A co z twoją jakością i ceną?

A1: Jeśli chodzi o jakość, jesteśmy eksporterem od 13 lat, towar zostanie dokładnie sprawdzony podczas produkcji i przed załadunkiem, a następnie prześle Ci zdjęcia kontrolne w celu potwierdzenia.

Q2: Jakie jest Twoje MOQ?

A2: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

P3: Jaki masz pakiet?

A3: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P4: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym kontenerze?

A4: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P5: Jaki jest twój czas dostawy?

A5: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towar można załadować w ciągu 7 dni od otrzymania depozytu. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.

P6: Jakie są twoje warunki płatności?

A6: Nasze warunki płatności to Gotówka, Western Union, T / T, L / C w zasięgu wzroku. 30% jako depozyt i 70% jako saldo należy zapłacić przed wysyłką

Zapytanie