Zewnętrzne płytki podłogowe Materiały budowlane

Model : 28G189F19M80
Rozmiar : 900x1800 mm
Kolor : szary
Grubość : 8 mm
Obróbka powierzchniowa : Matt
Absorpcja wody : ≤0,5%
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Cienkie płytki istnieją od kilku lat i dopiero zaczynają być popularne w Stanach Zjednoczonych. Cienkie płytki są szczególnie interesujące, ponieważ można je montować na istniejących podłogach i płytkach ściennych.

Gdy jest stosowany jako materiał do budowy płytek zewnętrznych, jest jednym z najpopularniejszych produktów na rynku. Ma te same zalety co zwykła porcelana - trwała, higieniczna, łatwa do czyszczenia, bez lotnych związków organicznych - ale jej smukły kształt tworzy lekkie i elastyczne rozwiązania do obróbki powierzchni dla każdego projektu podłogi. Niesamowite są również cienkie jak porcelana cienkie materiały budowlane, które tworzą niepowtarzalny styl.


Opis produktu

Model

28G189F19M80

Rozmiar

900x1800 mm

Obróbka powierzchniowa

Matt

Absorpcja wody

≤0,5%

Grubość

8mm

Stopień

Klasa AAA

Kolor

Szarypłytki zewnętrzne do materiałów budowlanych

płytki zewnętrzne do materiałów budowlanych

płytki zewnętrzne do materiałów budowlanych są modne od wieków. Chociaż koncepcja płytek jest stosowana od dawna, stosunkowo nowe innowacje w materiałach i technikach produkcji płytek poszerzyły praktyczne zastosowania płytek. Coraz większą popularnością cieszą się materiały budowlane na płytki zewnętrzne, zwłaszcza na tarasy, płytki ogrodowe i zewnętrzne.


Wybór odpowiednich materiałów budowlanych na płytki zewnętrzne

Trwałość - materiały budowlane na płytki zewnętrzne muszą być mocne i trwałe, ponieważ zawsze częściej są wykorzystywane w domu niż podłogi.

Twardość - zastosowania zewnętrzne wymagają trudniejszych kafelków niż wersje wewnętrzne, zwłaszcza jeśli kafelki mają duży ruch.

Powierzchnia antypoślizgowa - Poszukaj płytek ceramicznych z naturalnymi powierzchniami ściernymi, które zapewniają dobrą przyczepność nawet w mokrych warunkach.

Pakiet

pakiet płytek podłogowych

FAQ

P: A co z twoją jakością i ceną?

Odp .: 1. Jeśli chodzi o jakość, jesteśmy eksporterem od 13 lat, towar zostanie dokładnie sprawdzony podczas produkcji i przed załadunkiem, a następnie prześle Ci zdjęcia kontrolne w celu potwierdzenia.

P: Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

P: Jaki masz pakiet?

Odp .: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym pojemniku?

Odp .: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Jaki jest twój czas dostawy?

Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towary mogą zostać załadowane w ciągu 7 dni po otrzymaniu depozytu. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.

P: Jakie są twoje warunki płatności?

Odp .: Nasze warunki płatności to Gotówka, Western Union, T / T, L / C w zasięgu wzroku. 30% jako depozyt i 70% jako saldo należy zapłacić przed wysyłką


Zapytanie