Płytki podłogowe w stylu rustykalnym

Model : HBF005 / br> Rozmiar : 600x600 mm
Materiał : ceramiczny
Grubość : 9,5 ± 0,3 mm
Obróbka powierzchniowa : rustykalna

Szczegóły produktu

Dlaczego nie wysłać domu do rustykalnych płytek podłogowych? Rustykalne płytki podłogowe nie tylko wyglądają jak prawdziwy kamień naturalny, ale mają również teksturę. Te rustykalne płytki podłogowe pasują do Twojej podłogi i świetnie sprawdzą się w każdej łazience, kuchni, a nawet salonie. Ich realistyczny wygląd kamienia idealnie nadaje się do zapraszania naturalnych trendów do domu. Te rustykalnie wyglądające podłogi z płytek są wykonane z porcelany i można je stosować na całej powierzchni podłogi wewnętrznej z przyczepną antypoślizgową powierzchnią R10, dzięki czemu idealnie nadają się do łazienek i apartamentów, ponieważ powierzchnia podłogi może być mokra i śliska.

Parametr produktu

Model

HBF005

Rozmiar

600x600

Grubość

9,5 ± 0,3 mm

Materiał

Porcelana


Kuchnia w stylu rustykalnym

Kuchnia w stylu rustykalnym

Wprowadzając te modne rustykalne płytki podłogowe, wprowadzisz do swojego domu nowy wygląd. Rustykalne płytki podłogowe są wykonane z porcelany i mają realistyczny efekt kamienia z sześcioma wzorami - bardzo odpowiedni do wprowadzenia naturalnego wyglądu na ścianach lub podłodze. rustykalnie wyglądające podłogi z płytek są jasne i składają się z delikatnych neutralnych odcieni, które idealnie nadają się do każdego pomieszczenia w domu - od kuchni lub łazienki po salon. Wprowadzą nowy wygląd chłodnej mody do tych nudnych i monotonnych przestrzeni na ścianie.

Te rustykalne płytki mają luksusowy matowy efekt, przedstawiający lekkie faktury i skamieliny. Są bardzo odpowiednie do nadawania naturalnego wyglądu przestrzeni ścian i mają miękką teksturę. Miękkie neutralne odcienie tworzą spokojną atmosferę.

Te mineralne rustykalne płytki zwiększą bezpieczeństwo gładkich podłóg w łazience i kuchni! Rustykalne płytki podłogowe są wykonane z porcelany, dzięki czemu są bardzo trwałe; rustykalne pomysły na płytki podłogowe mają imponującą ocenę antypoślizgowości R10.Pakowanie i wysyłka

rustykalne płytki podłogowe kuchenne (3)


Nasz salon wystawowy

rustykalne płytki podłogowe kuchenne (2)

Zapytanie