Szorstkie antypoślizgowe płytki podłogowe w łazience

Model : HBF009
Rozmiar : 600 x 600 mm
Materiał : porcelana
Obróbka powierzchni : Matt
Absorpcja wody : 0,5%

Szczegóły produktu

Znajdź niesamowite rustykalne antypoślizgowe płytki podłogowe do łazienki lub nawet kuchni, więc rustykalne płytki są zdecydowanie tym, czego szukasz. Wszystkie rustykalne płytki podłogowe w łazience mają matowe powierzchnie i są antypoślizgowe; rustykalne płytki podłogowe nadają się do łazienek lub kuchni, ponieważ podłoga jest często mokra i śliska. Dzięki efektowi kamienia, rustykalnie wyglądające podłogi z płytek są bardzo odpowiednie, aby przywitać naturalny wygląd ciepła w pomieszczeniu.


Parametry produktu

Materiał

Porcelana

Rozmiar

600 x 600 mm

Model

HBF009

Obróbka powierzchniowa

Matt / Rough

Absorpcja wody

0,5%


Szorstkie antypoślizgowe płytki podłogowe w łazience


Te urocze rustykalne antypoślizgowe płytki podłogowe w łazience stworzą modny wiejski styl w Twoim domu. Płytki łazienkowe wykonane z porcelany szkliwionej są bardzo odporne na zużycie. Rustykalne płytki podłogowe można wykorzystać do przekształcenia ścian i przestrzeni podłogowych w kuchniach, łazienkach, salonach, a nawet na zewnątrz w ogrodach. Wybieraj z różnych rozmiarów lub wybierz modułowy układ wzoru.

Użyj tych szarych rustykalnych płytek podłogowych w tym sezonie, aby ochłodzić się w domu. Płytki łazienkowe zostały zaprojektowane z realistycznym efektem kamienia. W ramach naszego wyboru płytek z efektem kamienia, podłogowe płytki łazienkowe są wykonane z porcelany i mają matowe wykończenie.

FAQ

P1: Jaki masz pakiet?

A1: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

Q2: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym kontenerze?

A2: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P3: Jaki jest twój czas dostawy?

A3: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towary mogą zostać załadowane w ciągu 7 dni od otrzymania depozytu. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.

P4: Jakie są twoje warunki płatności?

A4: Nasze warunki płatności to Gotówka, Western Union, T / T, L / C w zasięgu wzroku. 30% jako depozyt i 70% jako saldo należy zapłacić przed wysyłką.

P5: Jakie są twoje warunki cenowe?

A5: FOB, CIF, CNF, EXW w zależności od wymagań klientów.

Zapytanie