Producenci płytek w Chinach

Można dostosować do własnych potrzeb.
Hanse to najlepsza fabryka płytek ceramicznych w Chinach.

Szczegóły produktu

FOSHAN HANSE Industrial Co Ltd jest producentem płytek do badań i rozwoju w Chinach . Główna produkcja płytek ściennych, płytek podłogowych , producentów płytek mozaikowych w Chinach. Odkąd odkryliśmy, zawsze stosujemy międzynarodową strategię marki, z wizją świata i strategią międzynarodową, starannie budując najwyższej klasy markę i usługi.

tile manufacturers in china hanse


tile manufacturers in china hansetile


tile manufacturers in china


tile manufacturers in china factory


tile china manufacturers in hanse

W świecie firmy produkującej płytki, niektórzy producenci i sprzedawcy detaliczni są na szczycie listy. Każda lista najlepszych firm i marek produkujących płytki ceramiczne musi równoważyć styl, cenę, wygodę i jakość, a te firmy spełniają ten standard.

Jesteśmy firmą produkującą płytki w FOSHAN w Chinach. Ceramika HANSE to „produkty najwyższej jakości, tworzenie dla społeczności, klientów, firm, pracowników większej wartości!” Jako misja korporacyjna, załóż wysokiej jakości zespół marketingowy, poprzez ciągłą optymalizację kanałów sprzedaży, integrację zasobów informacyjnych w celu zapewnienia wysokiej jakości doradztwa przedsprzedażowego dla partnerów, sprzedaż w przewodniku, pełną intymną usługę śledzenia po sprzedaży i dążą do maksymalizacji interesów klientów, producenci osiągają podwójną sytuację, w której wszyscy wygrywają.

Kategoria produktu

floor tile


wood tile


mosaic tile


rustic tile


Show Room


hanse tile china showroomBadanie rynku - USAhanse in USAFAQ

P: Jakie jest twoje MOQ?

Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, akceptowane jest małe zamówienie, np. 200 SQM i więcej. W przeciwnym razie 1 * 20GP to ilość podstawowa.

P: Jaki masz pakiet?

A: Pakiet neutralny, pakiet klienta i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom w mieszaniu ładunku w jednym pojemniku?

O: Tak. Dysponujemy magazynem, w którym można mieszać różne rodzaje produktów w jednym pojemniku, aby w pełni go zmniejszyć. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Jaki jest twój czas dostawy?

Odp .: Jeśli nasz towar jest dostępny, towar może zostać załadowany w ciągu 7 dni od otrzymania wpłaty. W przeciwnym razie byłoby to około 20-25 dni, abyśmy mogli wyprodukować dla ciebie.

P: Jakie są warunki płatności?

Odp .: Nasze warunki płatności to gotówka, Western Union, T / T, L / C na widoku. 30% jako depozyt i 70%, ponieważ saldo należy zapłacić przed wysyłką.


Zapytanie