Płytki podłogowe kuchenne z białej porcelany

Model: HM 6903 M.
Rozmiar: 24 x 24 cali
Kolor: Biały
Materiał: Porcelana
Absorpcja wody: <>

Szczegóły produktu

Wprowadzając modne kafelki kuchenne, ugotuj nowy wygląd w swojej kuchni. Niezależnie od stylu, białe porcelanowe płytki podłogowe w kuchni mogą zapewnić odświeżające aktualizacje w kuchni. Ta biała porcelanowa płytka kuchenna pomoże ulepszyć każdy plan pokoju, czy lubisz czyste, chłodne odcienie, czy bogate i jasne kolory, to białe ceramiczne płytki kuchenne można dopasować do dowolnej palety.


Parametr produktu

Model

HM 6903 M

Rodzaj

Płytki podłogowe kuchenne WhitePorcelain

Rozmiar

600 x 600 mm

Absorpcja wody

GG <;.>

Materiał

Porcelana

Funkcjonować

Kwasoodporny, antybakteryjny, antypoślizgowy, odporny na zużycie, cegła ogniochronna


white porcelain floor tiles


Jaka jest najlepsza płytka podłogowa w kuchni?

W wilgotnych i wilgotnych pomieszczeniach, takich jak kuchnie lub wilgotne pomieszczenia, powierzchnie antypoślizgowe i niechłonne są obecnie najlepszym wyborem. Płytki ceramiczne oferują ekonomiczne, odporne na zużycie rozwiązania spełniające te standardy. Płytki ceramiczne są również łatwe do utrzymania w czystości, dzięki czemu będą bardziej higieniczne na dłuższą metę. Nie wodoodporne podłogi, takie jak dywany i podłogi z litego drewna, nie nadają się do wchłaniania wody i nie są bardzo dobre w wilgotnym otoczeniu.


FAQ

P 1: Jaki jest twój czas dostawy?

A 1: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towary mogą zostać załadowane w 7 dni po otrzymaniu wpłaty. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.

P 2: Jakie są twoje warunki płatności?

A 2: Nasze warunki płatności to Gotówka, Western Union, T / T, L / C w zasięgu wzroku. 30% jako depozyt i 70% jako saldo należy zapłacić przed wysyłką.

P 3: Jakie są twoje warunki cenowe?

A 3: FOB, CIF, CNF, EXW w zależności od wymagań klientów.

P 4: Czy możesz dla nas OEM?

A 4: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P 5: Czy możesz wysłać darmowe próbki?

A 5: Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz podać swój klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura. GG;

Zapytanie