Szklana mozaika Backsplash

szklana mozaika backsplash 1. Parametr produktu 2. Cecha produktu Szklana mozaika to materiały dekoracyjne. Mozaika szklana jest dobra dla zdrowia ludzi i szeroko stosowana w willach, budynkach podwórkowych, wioskach wakacyjnych i innych budynkach użyteczności publicznej. Szklana mozaika sprawia, że ludzie czują, że wrócili ...

Szczegóły produktu

Ta szklana mozaika backsplash jest arcydziełem kontrastujących faktur i uzupełnieniem. Wyświetla elegancki układ szklanych kwadratów. Gładkie szkło i faktura, szary, szary gradient, wszystko to sprawia, że ta mozaika szklana backsplash jest elegancko wyjątkowa, dzięki czemu możesz stworzyć piękne, przyciągające wzrok wnętrze, które zachowuje współczesny styl.

Parametr produktu

Materiał

Szkło

Rodzaj

Szklana mozaika

Model

YQ1109

Rozmiar arkusza mozaiki

300 * 300 mm

Podanie

Ściana, łazienka, sypialnia, pokój dzienny, kuchnia backsplash itp.


Backsplash Glass Mosaic Tile (2)

Ta ceglana mozaika odzwierciedla tradycyjny styl ceglanego muru. Zmodernizuj swoje wnętrze dzięki tym mistrzowskim arkuszom mozaiki łączącym oszałamiające tekstury i wzory z imponującym efektem. W tej mozaice znajdziesz błyszczące metaliczne efekty, ponieważ ma w środku dekorację ze złotego drutu. Wyjątkowy styl i kolor wzorów mozaiki i stylu zapewnia tożsamość tej błyszczącej mozaiki ze szklanych płytek, zapewniając niesamowite efekty wizualne. Jest to fantastyczna opcja do wykorzystania w bardzo kreatywnych instalacjach zarówno w miejscach prywatnych, jak i komercyjnych.


Kontrola jakości

Backsplash Glass Mosaic Tile (7)


Orzecznictwo

Backsplash Glass Mosaic Tile (6)


FAQ

P: Czy możesz pomóc klientom w mieszaniu ładunku w jednym pojemniku?
O: Tak. Dysponujemy magazynem, w którym można mieszać różne rodzaje produktów w jednym pojemniku, aby w pełni go zmniejszyć. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Czy możesz dla nas OEM?
Odp .: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P. Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?
A. Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy zapłacić ekspresową opłatę. Możesz podać swój a / c jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.


P: Gdzie znajduje się twoja fabryka? Jak mogę się tam dostać?
Odp .: Nasza fabryka znajduje się w Foshan i możemy zorganizować kierowcę, który cię tam zawiezie.

P. Jakie są różnice między płytkami ceramicznymi a płytkami porcelanowymi?
O: Absorpcja wody przez płytki ceramiczne ≥ 3%, <0,5% to="" płytki="">
Zapytanie