Rozbita szklana mozaika

Rozmiar: Wytworzone na zamówienie
Materiał: Szkło

Szczegóły produktu

Broken Glass Mosaic Art to rodzaj mozaikowych malowideł ściennych. Malowidła ścienne z mozaiką są szeroko stosowane, a nowe mozaiki są obecnie szeroko stosowane w dekoracjach ściennych i podłogowych. Odłamana mozaika szklana ukazuje luksus budynku.


Parametr produktu

Rodzaj

Szklana mozaika

Materiał

Szkło

Kształt mozaiki

Mozaika szklana kwadratowa;

Rozmiar chipa mozaiki

10 * 10 mm; 15 * 15 mm; 20 * 20 mm; 23 * 23 mm; 25 * 25 mm; 30 * 30 mm; 48 * 48 mm

Rozmiar

Wytworzone na zamówienie


Broken Glass Mosaic Art (1)


Malowidła ścienne z mozaiki można dostosować, bez względu na wzór i rozmiar, możemy to zrobić.


Ponieważ kolor mozaiki szklanej płytki jest bogaty w ekspresję, elementy monolityczne są małe i wykwintne i można je łączyć w różne wzory, aby uzyskać dobry efekt wizualny. Dlatego wzory mozaiki nadają się również do dekoracji fontann, basenów, barów, sal tanecznych, stadionów i parków. Jednocześnie, ze względu na doskonałą skuteczność przeciwpoślizgową, jest również powszechnie stosowany do dekoracji podłóg w domowych łazienkach, łazienkach, balkonach, restauracjach i salonach. Zwraca się szczególną uwagę na to, że są to szklane mozaiki ścienne do dużych imprez publicznych, które mogą wykazywać artystyczny urok mozaikowych wzorów i stać się bardziej awangardowe.


FAQ

P 1: Jakie jest Twoje MOQ?
A 1: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20 GP to ilość podstawowa.
P 2: Jaki masz pakiet?
A 2: Pakiet neutralny, Pakiet klientów i Pakiet „BOSS CERAMICS”,
P 3: Czy możesz dla nas OEM?
A 3: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.
P 4: Czy możesz wysłać darmowe próbki?
A 4: Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz podać swój klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.

Zapytanie