Złamane szkło mozaika sztuki

łamane szkło mozaika sztuki 1. Parametr produktu Mozaika szklana ma wiele kolorów, dowolne dopuszczalne logo, gatunek AAA pierwszego wyboru, bezpłatna usługa pobierania próbek. Zachęcamy do uzyskania zniżki! Te szklane mozaiki nadają się do dekoracji domu, mają modne wzory, szklana mozaika ma najlepszą jakość i najlepszą cenę ...

Szczegóły produktu

Broken Glass Mosaic Art to rodzaj mozaiki malowideł ściennych. Malowidła mozaikowe są powszechnie stosowane, a nowe obrazy mozaikowe są obecnie szeroko stosowane w dekoracji ścian i dekoracji podłóg. Rozbita mozaika ze szkła pokazuje luksus budynku.

Parametr produktu

Rodzaj

Szklana mozaika

Materiał

Szkło

Kształt mozaiki

Kwadratowa szklana mozaika;

Rozmiar układu mozaiki

10 * 10mm; 15 * 15mm; 20 * 20mm; 23 * 23mm; 25 * 25mm; 30 * 30mm; 48 * 48mm

rozmiar

wytworzone na zamówienie


Broken Glass Mosaic Art (1)

Malowidła na płytki mozaikowe można dostosować, bez względu na wzór lub rozmiar, możemy to zrobić.


Ponieważ kolor mozaiki szklanej płytki jest bogaty w wyraz, monolityczne elementy są małe i wykwintne i można je łączyć w różne wzory, aby uzyskać dobry efekt wizualny. Dlatego wzory mozaikowe nadają się również do dekoracji fontann, basenów, barów, sal tanecznych, stadionów i parków. Jednocześnie ze względu na doskonałe właściwości antypoślizgowe jest również powszechnie stosowany do dekoracji podłóg w łazienkach domowych, łazienkach, balkonach, restauracjach i salonach. Zwraca się szczególną uwagę na to, że jest to szklana mozaika do dużych miejsc publicznych, która może pokazać artystyczny urok mozaikowych wzorów i stać się bardziej awangardowa.


Podanie

Broken Glass Mosaic Art (4)


Instalacja

Broken Glass Mosaic Art (3)


Proces produktu

Broken Glass Mosaic Art (5)


FAQ

P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, akceptowane jest małe zamówienie, np. 200 SQM i więcej. W przeciwnym razie 1 * 20GP to ilość podstawowa.

P: Jaki masz pakiet?
A: Pakiet neutralny, pakiet klienta i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz dla nas OEM?
Odp .: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P. Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?
A. Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy zapłacić ekspresową opłatę. Możesz podać swój a / c jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.
Zapytanie