Pomysły na sztukę szklanej mozaiki

szklane mozaiki pomysły artystyczne 1. Parametr produktu 2. Cecha produktu Szklane mozaiki artystyczne Pomysły szklane to materiały dekoracyjne. Są dobre dla zdrowia ludzi i szeroko stosowane w willach, budynkach stoczni, wioskach wakacyjnych i innych budynkach użyteczności publicznej. Szklana mozaika sprawia, że ludzie czują, że mają ...

Szczegóły produktu

Ten pomysł na mozaikę szklaną Hexagon składa się z czarnych sześciokątnych kształtów, które są matową i błyszczącą mieszanką, co sprawia, że staje się sensacyjnym zaskoczeniem.
Przez ostatnie kilka lat płytki w kształcie sześciokąta stały się jednym z głównych trendów w projektowaniu płytek. Niezwykły wzór podobny do plastra miodu powoduje, że mozaika z płytki sześciokątnej wydaje się świeża i indywidualnie, jednak nie jest to jej jedyna zaleta. Sześciokątny kształt pozwala na grę w kombinacje tonów i stosowanie różnych odcieni w dekoracji wnętrz, podczas gdy pomysły na mozaikę szklaną są dobrym wyborem zarówno dla dużych, jak i kompaktowych pomieszczeń, ponieważ ich ułamkowa konstrukcja nie przeciąża obszaru. Materiał, schemat, forma, kolor i rozmiar sześciokątów w układzie tej czarnej mozaiki ze szkła są bardzo starannie dobrane, aby stworzyć specjalny wygląd, który można kreatywnie mieszać w różne ustawienia.

Parametr produktu

Materiał

Szkło

Rodzaj

Szklana mozaika

Model

YQ1119

Rozmiar arkusza mozaiki

300 * 300 mm

Podanie

łazienka ściana / sypialnia ściana / tv tło / kuchnia backplash

201803121404547741514

Ten unikalny czarny backsplash z mozaiki szklanej idealnie nadaje się do nowoczesnej kuchni i łazienki. Jasna czerń nadaje tej mozaice wspaniały poziom głębi i wyjątkową jakość. czarna mozaika jest elegancka, łatwa do czyszczenia, wyrafinowana. Mozaika szklana w tym arkuszu jest zamontowana na siatce, co pozwala na łatwą instalację.


Zalecany produkt

OP ~ _Z} XZSGZUC8J) $ J) U8 {2


Kontrola jakości

201803121402156003468


Pakowanie i wysyłka

201803121402047140701FAQ

P: Jaki masz pakiet?
A: Pakiet neutralny, pakiet klienta i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom w mieszaniu ładunku w jednym pojemniku?
O: Tak. Dysponujemy magazynem, w którym można mieszać różne rodzaje produktów w jednym pojemniku, aby w pełni go zmniejszyć. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Czy możesz dla nas OEM?
Odp .: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P. Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?
A. Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy zapłacić ekspresową opłatę. Możesz podać swój a / c jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.

Zapytanie