Pomysły na mozaikę szklaną

Model : YQ1119
Rozmiar arkusza : 300 x 300 mm
Materiał : szkło

Szczegóły produktu

Pomysły na mozaikę szklaną Hexagon wykonane są z czarnych sześciokątnych szklanych kształtów, które są matową i błyszczącą mieszanką, co stanowi sensacyjną niespodziankę.
Przez ostatnie kilka lat płytki w kształcie sześciokąta stały się jednym z głównych trendów w projektowaniu płytek. Niezwykły wzór podobny do plastra pszczelego sprawia, że mozaika sześciokątna wydaje się świeża i indywidualnie, jednak nie jest to jej jedyną zaletą. Sześciokątny kształt pozwala bawić się kombinacjami tonów i stosować różne odcienie w dekoracji wnętrz, podczas gdy pomysły na mozaikę szklaną to dobry wybór zarówno do dużych, jak i kompaktowych pomieszczeń, ponieważ jego ułamkowa konstrukcja nie przeciąża obszaru. Materiał, schemat, forma, kolor i rozmiar sześciokątów w układzie tej mozaiki z czarnego szkła jest bardzo starannie wybierany, aby uzyskać specjalny wygląd, który można twórczo mieszać w różnych ustawieniach.

Parametr produktu

Materiał

Szkło

Rodzaj

Szklana mozaika

Model

YQ1119

Rozmiar arkusza mozaiki

300 * 300 mm

Podanie

ściana łazienki / ściana sypialni / tło tv / kuchnia backplash


Glass Mosaic Art Ideas

Glass Mosaic Art Ideas

Ten wyjątkowy backsplash z czarnej mozaiki szklanej jest idealny do nowoczesnej kuchni i łazienki. Jasna czerń nadaje mozaikowym wzorom wspaniały poziom głębi i wyjątkową jakość. czarna mozaika jest elegancka, łatwa do czyszczenia, wyrafinowana. Mozaika szklana w tym arkuszu jest zamontowana na siatce, co pozwala na łatwy montaż.


Polecany produkt

OP ~ _Z} XZSGZUC8J) $ J) U8 {2


Kontrola jakości

201803121402156003468


Pakowanie i wysyłka

201803121402047140701FAQ

P: Jaki masz pakiet?
Odp .: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym pojemniku?
Odp .: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Czy możesz dla nas OEM?
Odp .: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P: Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?
A. Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz dostarczyć klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.

Zapytanie