Szklane płytki podłogowe

szklane płytki podłogowe 1. Opis produktu 2. Produkt z funkcją * szklana płytka podłogowa z miękkim kolorem, piękny, jasny i elegancki, bez fluoru, nietoksyczny, nieradioaktywny Ochrona środowiska, brak promieniowania * Zero konserwacji, niski koszt, łatwa konstrukcja * Długotrwały efekt, niełatwy do ...

Szczegóły produktu

Chociaż mozaika ze szklanych płytek jest bardziej popularna w przypadku blatów, backsplashes i ścian, ale szklane płytki podłogowe mogą nasycić pokój poczuciem luksusu. Wyróżniające się elegancją ekskluzywnego spa, te świecące szklane płytki podłogowe mogą podnieść styl i wyrafinowanie każdej przestrzeni.


Opis produktu

Rozmiar

300x300 mm

Materiał

Szkło

Model

sd002

Materiał

Szklane płytki podłogowe

Orzecznictwo

ISO 9001: 2008

Uszczelka

skrzynie ze sklejki, palety lub według życzenia klienta.

Podanie

Ściana, sufit, łazienka, sypialnia, pokój dzienny, backsplash, hotel, willa, basen itp.

Pakiet

.Indywidualne opakowanie dla każdego arkusza, jeśli potrzebujesz

2. Ochrona pianki FE pomiędzy dwoma arkuszami

3. Eksport kartonu i palety drewnianej

Szklane płytki podłogowe (2)

Zalety szklanej płytki podłogowej
Eleganckie wzornictwo: Prawdopodobnie największą zaletą stosowania szklanych płytek z mozaiki w zastosowaniach podłogowych jest piękno, które można osiągnąć dzięki odpowiedniej instalacji. Masz do wyboru solidne i wielokolorowe arkusze mozaikowe, które mogą być ułożone w proste lub skomplikowane wzory
Łatwe do czyszczenia: backsplash z mozaiki szklanej jest odporny na plamy, pleśń i pleśń. Mają tendencję do bardzo łatwego pokazywania brudu, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział, kiedy nadejdzie czas czyszczenia. Są odporne na uszkodzenia chemiczne i nie są porowate, więc nie musisz się martwić o zatopienie brudu w płytce. Są również bardzo łatwe do czyszczenia i można je przetrzeć wilgotną szmatką lub wytrzeć ciepłą wodą.

Nie jest to sypialnia, jadalnia itp. Podłoga w łazience może być również wyłożona mozaiką z tyłu, zwykle na parterze prysznica, która odbija mozaikę na ścianie prysznica. Jednak cała podłoga w łazience nie jest zalecana do mozaiki. W łazience wzory mozaiki są w większości ozdobione lub częściowo wybrukowane.
Istnieją dwa powody.
1. Aby uzyskać efekt koloru, szkliwo jest na ogół gładkie, a właściwości antypoślizgowe są słabe.
2, szczelina mozaiki jest stosunkowo gęsta, brukowanie na ziemi często chodzenie nie sprzyja czyszczeniu


Pakowanie i ładowanie

Będziemy pakować mozaikę bardzo ostrożnie z foliami lub innymi miękkimi plastikowymi torbami jeden po drugim, a następnie pakujemy je w nowe skrzynie ze sklejki dostosowane tak, aby zapobiec ich zdumieniu. Tak jak na rysunkach poniżej:

Szklane płytki podłogowe (3)

Szklane płytki podłogowe (4)


Ważne sprawy

1, nasze produkty są przyjmowane w naturze. Z powodu światła, wynik jest nieco inny niż rzeczywisty obiekt. Postaramy się jak najlepiej przywrócić prawdę.

2. Mamy dużo towarów w magazynie w naszej fabryce. Jeśli klienci potrzebują innych stylów, możesz je również dostosować. Czas dostawy wynosi zazwyczaj 3-7 dni. Określony czas jest określany zgodnie z mozaikowym stylem, kolorem i ilością wymaganą przez klientów.

3. Każda mozaika zostanie oddzielona od środka towaru przed opuszczeniem fabryki zgodnie z normalną logistyką. Jeśli towary są uszkodzone, uszkodzenie jest duże, sprawdź opakowanie przed odebraniem przesyłki i zabierz ze sobą dowód ze zdjęcia. Zastąpimy go natychmiast.

4, klienci obliczają powierzchnię przed zakupem, starają się uzyskać więcej niż jedną lub dwie sztuki, aby uniknąć niedoboru materiału. Mozaika to elementy dekoracyjne wykonane na zamówienie, nieuchronnie będą niedokładne. Staramy się, aby rozmiar był dokładny.

5. Problem po sprzedaży: jeśli klienci napotykają problemy podczas zakupu lub zakupu, mogą skonsultować się z obsługą klienta. Dołożymy wszelkich starań, abyś był zadowolony.


Przewodnik instalacji

Szklane płytki podłogowe (5)


Badanie rynku w USA

Szklane płytki podłogowe (6)


Nasz zakład

Szklane płytki podłogowe (7)


FAQ

P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, akceptowane jest małe zamówienie, np. 200 SQM i więcej. W przeciwnym razie 1 * 20GP to ilość podstawowa.

P: Jaki masz pakiet?
A: Pakiet neutralny, pakiet klienta i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom w mieszaniu ładunku w jednym pojemniku?
O: Tak. Dysponujemy magazynem, w którym można mieszać różne rodzaje produktów w jednym pojemniku, aby w pełni go zmniejszyć. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P. Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
A. Jesteśmy producentem zatwierdzonym przez CE, ISO specjalizującym się w płytkach. Dostępna jest usługa OEM i ODM.

P. Jak zapewniacie jakość?
O. Sprawdzamy jakość podczas przychodzącego materiału, procesu produkcji, pakowania i załadunku.


Zapytanie