Szklane płytki kuchenne

Model : HSJ013
Rozmiar arkusza : 300 x 300 mm
Rozmiar wiórów : 20 x 20 mm
Grubość : 8 mm
Materiał : szkło

Szczegóły produktu

Z tysiącami pięknych szklanych płytek kuchennych do wyboru, ale teraz coraz więcej osób wybiera szklane mozaiki w kuchni. Dla wielu osób backsplash kafelkowy w kuchni to jedyne miejsce, w którym pozwalają sobie na odrobinę kaprysu: rozkwit szklanej mozaiki ściennej lub wybuch jaskrawego koloru. Wybór szklanej płytki kuchennej może również sprawić, że dobrze oświetlona kuchnia będzie wyglądać na większą niż w rzeczywistości, idealną do małych przestrzeni, w których można poczuć się bardziej otwartym. Odbicie światła podkreśla otwartość przestrzeni, nawet w obszarach, które wcześniej mogły wydawać się zamknięte i ciemne.

Opis produktu

Model

HSJ013

Rozmiar arkusza

300 * 300 mm

Rozmiar wiórów

20 * 20 mm

Grubość

8 mm

Rodzaj

Szklana mozaika

Kształt

Kwadratowy kształt

Zasady płatności

T / T, 30% salda depozytów należy zapłacić przed wysyłką

Czas dostawy

3-30 dni (w zależności od ilości)

Materiał pakunkowy

1. Wewnątrz pudełka, pomiędzy dwoma kawałkami folii z tworzywa sztucznego na polerowane płytki szklane, arkusze zamocowane za pomocą siatki.

2. Inne opakowanie: zdatna do żeglugi drewniana paleta, fumigacja


Glass Kitchen Tiles

Glass Kitchen Tiles

Ten wyjątkowy niebieski mozaikowy backsplash jest idealny dla nowoczesnych, eleganckich pomysłów backsplash. Ta niebieska mozaika szklana to szklana mozaika o nowym wyglądzie, która lubi kropelki wody.


Płytki mozaikowe w kuchni nie wymagają pracochłonnej konserwacji i utrzymania z twojej strony. Szybko wycierają się za pomocą zaledwie kilku ruchów względnie wilgotnej szmatki, utrzymując je w czystości przez cały okres użytkowania kuchni i dobrze utrzymując się w codziennym użytkowaniu.
mozaika kuchenna backsplash jest również odporna na wodę, ciepło i plamy, więc jest idealna dla kucharzy, którzy robią bałagan podczas przygotowywania posiłków. Jego wszechstronność zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcjonalności sprawia, że jest to idealny wybór dla każdego właściciela domu.Podobne produkty

Szklane płytki kuchenne (5)

Szklane płytki kuchenne (6)Kontrola

Szklane płytki kuchenne (2)

Od cięcia po montaż, wszyscy pracownicy są świadomi standardów. robią masową produkcję zgodnie z potwierdzoną próbką i usuwają wszystkie niekwalifikowane układy, a nasza ekipa kontroli jakości dba o dobrą jakość.

szklane płytki kuchenne (2)

Sprawdzanie pc po pc

Sprawdzanie gotowych produktów pc po pc zgodnie z wymaganiami klienta. Wszelkie wadliwe zostaną poprawione przed zapakowaniem.


Pakowanie i wysyłka

Szklane płytki kuchenne (3)


Nasz zespół

 Szklane płytki kuchenne (4)

FAQ

P: Jaki masz pakiet?
Odp .: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym pojemniku?
Odp .: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Czy możesz dla nas OEM?
Odp .: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P: Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?
A. Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz podać swój klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.Zapytanie