Szklane Płytki Kuchenne

szklane płytki kuchenne 1. Opis produktu Profesjonalnie wykonujemy mozaikę szklaną, mozaikę metalową (mozaika metalowa ze stali nierdzewnej, mozaika metalowa aluminiowa, mozaika metalowa miedziana), mozaika metalowa z mozaiką kamienną, mozaika witrażowa, mozaika ze szkła kryształowego, mozaika ze złota szklanego, metal wymieszaj szkło kryształowe ...

Szczegóły produktu

Do wyboru są tysiące pięknych szklanych płytek kuchennych, ale teraz coraz więcej osób wybiera w kuchni płytki z mozaiki szklanej. Dla wielu osób backsplash w kuchni to jedno miejsce, w którym pozwalają sobie na odrobinę kaprysu: rozkwit szklanej mozaiki ściennej lub błysk jaskrawego koloru. Decydując się na szklaną płytkę kuchenną można również sprawić, aby dobrze oświetlona kuchnia była większa niż jest w rzeczywistości, idealna do małych pomieszczeń, w których można czuć się bardziej otwarta. Odbicie światła podkreśla otwartość przestrzeni, nawet w obszarach, które wcześniej mogły być zamknięte i ciemne.

Opis produktu

Rodzaj

Szklana mozaika

Rozmiar arkusza

300 * 300 mm

Rozmiar chipa

20 * 20 mm

Grubość

8 mm

Model

HSJ013

Kształt

Kwadratowy kształt

Zasady płatności

T / T, 30% dla salda depozytu należy zapłacić przed wysyłką

Czas dostawy

3-30 dni (w zależności od ilości)

Materiał do pakowania

1. Wewnątrz pudełka, pomiędzy bardzo dwoma kawałkami z plastikową folią do polerowanego szkła, arkusze są mocowane siatką.

2. Inne opakowania: paleta drewniana zdatna do żeglugi, fumigacja

Szklane płytki kuchenne (1)

Ta wyjątkowa niebieska mozaika backsplash jest idealna do nowoczesnych, eleganckich pomysłów na backsplash. Ta niebieska szklana mozaika to nowa mozaika szklana przeszklona wzornictwem, która przypomina kropelki wody.


mozaika kuchenna nie musi wymagać od Ciebie pracochłonnej konserwacji i utrzymania. Szybko wycierają się kilkoma ruchami stosunkowo wilgotnej szmaty, utrzymując je w nienaruszonym stanie przez cały okres użytkowania kuchni i utrzymując dobrze pod codziennym użytkowaniem.
mozaika kuchenna backsplash jest również odporna na wodę, ciepło i plamy, więc jest idealna dla kucharzy, którzy robią bałagan podczas przygotowywania posiłków. Jego wszechstronność zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności sprawia, że jest idealnym wyborem dla każdego właściciela domu.Podobne produkty

Szklane płytki kuchenne (5)

Szklane płytki kuchenne (6)Kontrola

Szklane płytki kuchenne (2)

Od cięcia do montażu, wszyscy pracownicy są świadomi standardów. robią masową produkcję zgodnie z potwierdzoną próbką i usuwają wszystkie niewykwalifikowane chipy, a nasza załoga QC zapewnia dobrą jakość.

szklane płytki kuchenne (2)

Sprawdzanie komputera przez komputer

Sprawdzanie komputera według produktów gotowych według wymagań klienta. Wszelkie wadliwe zostaną poprawione przed zapakowaniem.


Pakowanie i wysyłka

Szklane płytki kuchenne (3)


Nasz zespół

 Szklane płytki kuchenne (4)

FAQ

P: Jaki masz pakiet?
A: Pakiet neutralny, pakiet klienta i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom w mieszaniu ładunku w jednym pojemniku?
O: Tak. Dysponujemy magazynem, w którym można mieszać różne rodzaje produktów w jednym pojemniku, aby w pełni go zmniejszyć. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P: Czy możesz dla nas OEM?
Odp .: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P. Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?
A. Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy zapłacić ekspresową opłatę. Możesz podać swój a / c jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.Zapytanie