Szara płytka ceramiczna, która wygląda jak drewno

Model : HMF1230
Rozmiar : 200 x 1000 mm
Kolor : szary
Materiał : ceramiczny
Grubość : 10 ± 0,3 mm
Absorpcja wody : 1-3%

Szczegóły produktu

Seria wytrzymałych paneli ceramicznych, tych szarych płytek ceramicznych, które wyglądają jak drewno , mogą wprowadzić niezwykły naturalny urok do ścian i przestrzeni podłogowej! Wybieraj spośród zimnych i ciemnych tonów i zdecyduj, czy chcesz stworzyć kwadratowy wygląd narożnika, czy też zmontuj fascynujący wyświetlacz w jodełkę!

Ta szara płytka ceramiczna, która wygląda jak drewno. Jak sama nazwa wskazuje, są one zaprojektowane z realistycznymi efektami drewna i są bardzo odpowiednie do tworzenia kojącego naturalistycznego fundamentu w łazienkach, kuchniach, salonach lub korytarzach. Są wykonane z ceramiki i mają matowy efekt.


Parametr produktu

Model

HMF1230

Materiał

Ceramiczny

Rozmiar

200 x 1000 mm

Grubość

10 ± 0,3 mm

Absorpcja wody

1-3%


Grey Ceramic Tile That Looks Like Wood

Grey Ceramic Tile That Looks Like Wood


Użyj łazienki z szarego drewna, aby dekoracja Twojego domu była prostym uczuciem wiejskiej rezydencji w lesie. Pękające i zabytkowe detale tej łazienki z szarego drewna tworzą fascynujące wrażenie starożytności. Główkę gwoździa zdobi fakturowane słoje drewna, które dodają poczucia rzeczywistości lekkości i srebrzystemu powiewowi tej płytki ceramicznej o szarym odcieniu drewna.

Użyj płytki ceramicznej o wyglądzie szarego drewna, aby zmienić pokój lub korytarz w wyjątkową przestrzeń. Ta wysokiej jakości realistyczna kuchnia z szarego drewna jest wyrafinowana z wytrzymałej ceramiki, z różnorodnymi odcieniami brązowej faktury, nadając jej wygląd. Zastosowanie tej drewnianej płytki do stworzenia nowoczesnej atmosfery, delikatny ton światła jest bardzo odpowiednie.


FAQ

1. Dlaczego warto wybrać nas?

A. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i eksporcie płytek ściennych, porcelanowych i drewnianych

B. Wysoka jakość

C. bezkonkurencyjne ceny

D. dobra obsługa

E. bardzo mocne pudełko kartonowe i paleta ze sklejki

2. Czy możemy pobrać od ciebie próbki? Co powiesz na przykładowe opłaty?

Tak! Próbki są dostępne. możemy wysłać mniej niż 5 małych próbek za darmo, podczas gdy klienci pokrywają koszty wysyłki.

3. Kiedy możesz dostarczyć towar?

Jeśli zapasy są dostępne, możemy dostarczyć towar w ciągu 7 dni. Jeśli nie ma zapasów, byłoby to 20-25 dni po otrzymaniu wpłaty.

Zapytanie