Szara porcelanowa płytka wygląda jak drewno

Model : N6153093
Rozmiar : 150 x 600 mm
Kolor : szary
Materiał : ceramiczny
Grubość : 9,5 mm
Absorpcja wody : 6-8%

Szczegóły produktu

Szara porcelanowa płytka wygląda jak drewno o organicznym wyglądzie. Głębokie odcienie jasnego węgla drzewnego zapewniają realistyczny efekt i tworzą ostry kontrast między podłogą a resztą wystroju. Współczesna, z odcieniem rustykalnym, ta szara porcelanowa płytka wygląda jak drewno, które zamienia Twój dom w pałac.


Parametry produktu

Imię

N6153093

Materiał

Ceramiczny

Rozmiar

150 × 600 mm

Grubość

Płytka 9,50 mm

Absorpcja wody

6-8%

Grey Porcelain Tile Looks Like Wood

Grey Porcelain Tile Looks Like Wood


Spraw, aby każda przestrzeń była bardziej zachęcająca dzięki ceramicznej płytce z drewna . Delikatne odcienie szarości z subtelną bielą i słojami węgla drzewnego dodają rustykalnego uroku jak płytka ceramiczna o wyglądzie szarego drewna. Ta ceramiczna płytka z drewna o wymiarach 9 x 48 cali zapewnia łatwą pielęgnację i trwałość, jednocześnie tworząc naturalny wygląd w każdym pomieszczeniu. Ozdobiony realistycznym wzorem słojów, matowe płytki podłogowe z efektem drewna nadają im ekskluzywny wygląd.

Zamiast używać drewnianych desek, zwiększ swoje otwarte przestrzenie za pomocą płytek podłogowych z efektem drewna. Ta wielkoformatowa szara płytka z drewna o wymiarach 9 x 82 cali, którą można również stosować na ścianach, zapewnia łatwą pielęgnację, a jednocześnie zapewnia naturalny wygląd w każdym pomieszczeniu. Oprócz chłodnego szarego koloru, specjalna konstrukcja ma również teksturowany wzór słojów, który utrudnia odróżnienie od rzeczywistej.


FAQ

P1: Jakie są twoje warunki płatności?

A1: 30% depozytu, a saldo należy zapłacić przed załadowaniem do kontenera.

Q2: Czy mogę mieć swój własny projekt?

A2: Tak! Ale zdjęcia lub próbki produktów powinny być oferowane przez Ciebie.

P3: Czy możesz zrobić dla nas OEM?

A3: Tak, możemy wykonać OEM zgodnie ze standardem jakości klienta i pakowania.

P4: Czy mogę poprosić o próbki?

A4: Tak! Próbki są bezpłatne. Musisz tylko zapłacić za koszt kuriera próbek. Próbki będą gotowe do dostarczenia w ciągu 3-5 dni i zostaną wysłane ekspresowo w ciągu 5 dni.

P5: Czy na ścianie można zastosować płytkę podłogową?

A5: Tak. Zastosowania zewnętrzne wymagają specjalnych środków ostrożności i metod instalacji. Sprawdź u swojego instalatora lub u nas zalecenia dotyczące aplikacji.

Zapytanie