Szare porcelanowe płytki ścienne

Model : HM3661LA
Rozmiar : 300 x 600 mm
Kolor : kremowy migdał
Materiał : ceramiczny
Grubość : 9,5 mm
Absorpcja wody : 10%

Szczegóły produktu

Ta modna szara porcelanowa płytka ścienna przyjmuje środkowo szary odcień, dzięki czemu można odtworzyć naturalny wygląd - wyraźny trend w aranżacji wnętrz. Należą do naszej serii płytek ściennych do kuchni, z realistycznym wzorem kamienia. Ta szara porcelanowa płytka ścienna nadaje się do ścian i podłóg o miękkim matowym wykończeniu.

Te modne szare płytki ścienne o wymiarach 300 x 600 mm wprowadzą chłód i spokój do każdego pomieszczenia w domu.


Parametry produktu

Model

HM3661LA

Rozmiar

300 x 600 mm

Materiał

Ceramiczny

Grubość

9,5 mm

Absorpcja wody

10%

Kolor

Krem migdałowy (dostępny we wszystkich wzorach i kolorach)

Stosowanie

Używany w ścianie


grey porcelain wall tiles


Ta szkliwiona płytka ścienna ma chłodny i jasny szary odcień, który doskonale nadaje się do nadania bogatego naturalnego wyglądu Twojemu domowi. Członkowie naszej serii rustykalnych płytek ściennych o realistycznym wyglądzie kamienia, nadadzą Twoim ścianom i podłogom luksusowy i luksusowy wygląd.


Te modne ciemnoszare płytki marmurowe nadają ścianom nowy wygląd. Ciemna i nowoczesna, szara płytka ścienna będzie idealnym uzupełnieniem Twojej łazienki lub salonu. Mają błyszczący połysk. płytki ścienne domu mają realistyczne i fascynujące marmurowe wzory. Idealne połączenie podobnych naturalistycznych tonów.


grey porcelain wall tiles bathroom


FAQ

P1: A co z twoją jakością i ceną?

A1: Jeśli chodzi o jakość, jesteśmy eksporterem od 13 lat, towar zostanie dokładnie sprawdzony podczas produkcji i przed załadunkiem, a następnie prześle Ci zdjęcia kontrolne w celu potwierdzenia.

Q2: Jakie jest Twoje MOQ?

A2: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

P3: Jaki masz pakiet?

A3: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P4: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym kontenerze?

A4: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

P5: Jaki jest twój czas dostawy?

A5: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towar można załadować w ciągu 7 dni od otrzymania depozytu. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.

Zapytanie