Płytka podłogowa z szarej porcelany

Model : HJ2101PM
Rozmiar : 150 x 600 mm
Kolor : drewno szary
Materiał : porcelana
Grubość : 10 + 0,2 mm

Szczegóły produktu

Szara porcelanowa płytka podłogowa , jak sama nazwa wskazuje, wprowadza fascynujący styl retro na podłogę. Ta trwała szara porcelanowa płytka podłogowa z drewna ma matowe wykończenie i jest łatwa do czyszczenia i konserwacji, niezależnie od tego, czy zainstalujesz ją w kuchni, łazience, salonie, na wejściu, a nawet na zewnątrz. Szare odcienie miesza się z ciepłym czerwonawo-brązowym i brązowym, dzięki czemu twoja rodzina i goście będą myśleć, że faktycznie używasz starego drewna z recyklingu.


Parametr produktu


Model

HJ2101PM

Rozmiar

150 x 600 mm

Grubość

10 + 0,2 mm

Grey Porcelain Wood Floor Tile

Grey Porcelain Wood Floor Tile


Urokliwy wygląd drewnianych płytek podłogowych skraca czas. Złożone detale, takie jak połączenie realistycznych odcieni paznokci i bogatych odcieni szarości, nadają tej drewnianej płytce podłogowej ciepły, naturalny wygląd, który wygląda jak prawdziwe drewno, starzejący się z czasem. Stary wygląd tej deski z drewna łączy się z wygodą nowoczesnych podłóg ceramicznych. Niezależnie od tego, czy szukasz prostego odczucia, czy też połączenia starego i nowego wyglądu, ta płytka z drewna słojowego jest bardzo odpowiednia.


Użyj tła, w tym płytek podłogowych z efektem drewna, aby uzyskać najlepszy efekt do dekoracji. Jako solidny wybór do płytek ściennych lub podłogowych, ta podłoga z szarego drewna zapewnia ciepło i naturalne piękno oraz jest łatwa w utrzymaniu. Każda płytka z szarego drewna oferuje różnorodne opcje aranżacji wnętrz, miękką szarość i ciemną fakturę.


FAQ

P1: A co z twoją jakością i ceną?

A1: Jeśli chodzi o jakość, jesteśmy eksporterem od 13 lat, towar zostanie dokładnie sprawdzony podczas produkcji i przed załadunkiem, a następnie prześle Ci zdjęcia kontrolne w celu potwierdzenia.

Q2: Jakie jest Twoje MOQ?

A2: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

P3: Jaki masz pakiet?

A3: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

Zapytanie