Płytka podłogowa z porcelany w szarym kolorze

Model : HBF011
Rozmiar : 600 x 600 mm
Kolor : szary
Materiał : porcelana
Grubość : 9,6 ± 0,2 mm
Absorpcja wody : <>

Szczegóły produktu

Modne porcelanowe płytki podłogowe o szarym wyglądzie betonu nadają się do rustykalnych kuchennych płytek podłogowych lub łazienkowych płytek podłogowych, wymagających atrakcyjnych i trwałych płytek podłogowych. Te szare płytki rustykalne (klasa R10) mogą być również używane jako zewnętrzne płytki podłogowe lub komercyjne.


Parametr produktu

Numer modelu

HBF011

Rozmiar

600 x 600 mm

Grubość

9,6 ± 0,2 mm

Absorpcja wody

<>

Materiał

Porcelana


Szare płytki rustykalne


Pozbądź się przestarzałego dywanu i uczyń go bardziej trwałym i modnym. Jeśli jesteś bardziej zainteresowany aktualizacją ścian, to świetnie. Rustykalne szare kafelki można montować na ścianach lub podłogach, idealnie dodając akcentowi industrialnego stylu.

Rustykalna porcelanowa płytka podłogowa jest popularnym wyborem na podłogę w łazience. Porcelana to wybór bardziej gęsty, mniej porowaty i trudniejszy, z lepszymi właściwościami przeciwporostowymi i wodoodpornymi niż płytki ceramiczne. Ponadto nadaje się do wypromieniowywania ciepła w podłodze, aby utrzymać wystarczającą temperaturę w chłodny poranek.

Rustykalne szare płytki są popularnym wyborem do podłóg w łazience, ponieważ są bardzo uniwersalne. Płytki podłogowe w łazience są dostępne w różnych kolorach, kształtach i materiałach. Porcelanowe płytki podłogowe są również najlepszym wyborem do łazienek, ponieważ większość materiałów jest wodoodporna, dlatego są bardzo odpowiednie do środowisk o wysokiej wilgotności w łazienkach.

FAQ

P1: A co z twoją jakością i ceną?
A1: Jeśli chodzi o jakość, jesteśmy eksporterem od 13 lat, towar zostanie dokładnie sprawdzony podczas produkcji i przed załadunkiem, a następnie prześle Ci zdjęcia kontrolne w celu potwierdzenia.
Q2: Jakie jest Twoje MOQ?
A2: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.
P3: Jaki masz pakiet?
A3: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,
P4: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym kontenerze?
A4: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.
P5: Jaki jest twój czas dostawy?
A5: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towar można załadować w ciągu 7 dni od otrzymania depozytu. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.

Zapytanie