Płytka ceramiczna o wyglądzie szarego drewna

Model : HMF615857
Rozmiar : 150 x 600 mm
Kolor : szary
Materiał : ceramiczny
Absorpcja wody : 1-3%

Szczegóły produktu

Płytka ceramiczna o wyglądzie szarego drewna ma naturalny wygląd drewna, który jest łatwy do czyszczenia i trwały. Naturalny kolor idealnie pasuje do większości schematów dopasowywania kolorów, tworząc neutralną bazę, tworząc otoczenie, umożliwiając elastyczną dekorację bez zmiany podłogi. Ten realistyczny wygląd słojów ceramicznych o wyglądzie szarego drewna tworzy ciepłe i bogate wrażenie w kuchni, przedpokoju, salonie lub piwnicy.


Parametr produktu

Numer modelu

HMF615857

Rozmiar

150 x 600 mm

Absorpcja wody

1-3%

Materiał

Ceramiczny

Grey Wood Look Ceramic Tile

Grey Wood Look Ceramic Tile


Drewniane płytki podłogowe wprowadzą urok słojów drewna do Twojego domu. Ten rodzaj drewnianych płytek podłogowych prezentuje wygląd prawdziwego drewna w postaci dużych rozmiarów i jest łatwy w użyciu porcelany. Ta ceramiczna płytka drewniana ma szary odcień, efekt matowy, nadając wysokiej jakości wygląd. Tę podłogę z płytek ceramicznych można łatwo zintegrować z dowolną dekoracją, tworząc ciepłą atmosferę.

Ceramiczne płytki drewniane o naturalnym wyglądzie drewna i trwałości ceramicznych płytek drewnianych mają to, co najlepsze w obu światach. drewniane płytki podłogowe wprowadzają wysokiej jakości realistyczne wzory drewna na podłogi lub ściany, dzięki czemu są czystsze i trwalsze niż prawdziwe rzeczy.


FAQ

P1: A co z twoją jakością i ceną?
A1: Jeśli chodzi o jakość, jesteśmy eksporterem od 13 lat, towar zostanie dokładnie sprawdzony podczas produkcji i przed załadunkiem, a następnie prześle Ci zdjęcia kontrolne w celu potwierdzenia.
Q2: Jakie jest Twoje MOQ?
A2: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.
P3: Jaki masz pakiet?
A3: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,
P4: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym kontenerze?
A4: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.
P5: Jaki jest twój czas dostawy?
A5: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towar można załadować w ciągu 7 dni od otrzymania depozytu. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.

Zapytanie