Kuchnia z szarego drewna

Model : HMF615856
Rozmiar : 15x80 cm
Kolor : szary
Materiał : ceramiczny
Obróbka powierzchni : Matt
Absorpcja wody : 3-6%

Szczegóły produktu

Jeśli chcesz dodać do kuchni ciepło i prostotę, wybierz tę szarą płytkę kuchenną . Ta szara drewniana płytka kuchenna o wymiarach 150 x 900 mm jest prostym sposobem na ulepszenie kuchni, łazienki i innych miejsc, wykazując mleczno-szary drewniany wygląd, nadrukowany ciemnymi detalami, przynosząc naturalny pierścień wzrostu i efekt sęków. Ceramiczna płytka drewniana ma innowacyjny design. Ta ceramiczna płytka drewniana ma matowe wykończenie i jest łatwa w utrzymaniu.


Parametr produktu

Model

HMF615856

Powierzchnia

Podłoga z szarego drewna, matowa powierzchnia

Rozmiar

150 x 600 mm

Materiał

Ceramika

Szybkość wchłaniania wody

3-6%

Kuchnia z szarego drewna


Bogaty i gładki wygląd płytek ceramicznych z drewna ogrzewa każde pomieszczenie. Ta wysokiej klasy podłoga z szarego drewna podnosi iluzję prawdziwego drewna na nowy poziom, prezentując teksturowane wzory drewna, nadając głębię i rozmiar miękkiemu szaremu cieniowaniu oraz głębsze akcenty w celu uzyskania prawdziwego naturalnego wyglądu. Ta drewnopodobna płytka wprowadza do Twojego domu wspaniały urok, a węgiel i białe akcenty przywołują wygląd wyblakłego, wyblakłego drewna.


FAQ

P1: Czy masz minimalną ilość zamówienia?

A1: Tak, robimy. Zachowujemy wybrane projekty magazynowe do wyboru. Poza tym mamy wymaganie MOQ, aby rozpocząć produkcję. To MOQ różni się w zależności od techniki i maszyn. Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy Twoje dane.

Q2: Jaki jest twój czas realizacji?

A2: Od 2 tygodni do 4 tygodni różni się w zależności od ilości zamówienia.

P3: Jakie są metody wysyłki próbek?

A3: Próbki są zwykle wysyłane przez 4 międzynarodowe firmy kurierskie. Są to: Fedex, DHL, UPS, TNT. Jeśli masz już konto w jednej z powyższych firm, możesz poprosić ich o zorganizowanie odbioru w naszym biurze. Lub daj nam znać swój numer konta, a my możemy to dla Ciebie zrobić.

P4: Czy możesz przesłać mi próbki? Czy oni są wolni?

A4: Tak, chcielibyśmy. Są bezpłatne, chyba że potrzebujesz dużej ilości próbek. Nie zapewniamy jednak bezpłatnej wysyłki. Międzynarodowy koszt wysyłki będzie po twojej stronie.

Zapytanie