Rustykalne szare płytki

Model : HBF012
Rozmiar : 600 x 600 mm
Kolor : szary
Materiał : porcelana
Grubość : 9,5-10 mm
Obróbka powierzchniowa : rustykalna
Absorpcja wody : <>

Szczegóły produktu

rustykalne szare kafelki to realistyczne kafelki z efektem kamienia, doskonałe wzornictwo płytek w pomieszczeniu i na zewnątrz. Aby odzwierciedlić naturalną jakość kamienia, między płytkami występują zmiany wysokości. Te odporne na zużycie rustykalne szare płytki mają wysoki poziom odporności i są bardzo odpowiednie dla pracowitego środowiska rodzinnego lub biznesowego.


Parametry produktu

Model nr.

HBF012

Rodzaj płytki

Płytka rustykalna

Materiał

Porcelana

Rozmiar

600 x 600 mm

Grubość

9,5-10 mm

Absorpcja wody

<>


Rustic Grey Tiles

Rustic Grey Tiles

Rustic Grey Tiles


Te rustykalne płytki podłogowe z miękkim matowym wykończeniem doskonale nadają się do matowej przestrzeni podłogowej, aby zapewnić dodatkową osobowość i wyrazistość. Jasnoszary dodaje pomieszczeniu spokoju. Mają efekt wietrzenia, gładki i antyczny. Idealnie komponują się z serią płytek dekoracyjnych.

Te rustykalne płytki porcelanowe zostały zaprojektowane z efektami kamienia starożytnego kraju i doskonale nadają się do tworzenia naturalnych fundamentów w łazienkach, kuchniach lub salonach. Szare rustykalne płytki podłogowe wykonane są z porcelany szkliwionej, trwałej. Istnieje sześć różnych zmian, które mogą pomóc stworzyć różnorodne naturalne wyglądy.

FAQ

P1: Jakie są twoje warunki cenowe?

A1: FOB, CIF, CNF, EXW w zależności od wymagań klientów.

Q2: Czy możesz dla nas OEM?

A2: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P3: Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?

A3: Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz dostarczyć klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.

Zapytanie