Płytka mozaiki podłogowej

mozaika podłogowa w łazience 1. Parametr produktu Mozaika Powierzchnia: mozaika podłogowa w łazience Wykończenie powierzchni jest bogate i zróżnicowane, błyszczące, matowe, opalizujące, itp. Mozaika Efekty: Efekty mają odcień, wzór, mozaika ścienna. Kolor płytki mozaiki: Głównym kolorem jest niebieski, zielony, biały i ...

Szczegóły produktu

Dekoracja łazienki jest kolejnym światem projektowania domowych ulepszeń, a różnorodność stylów sprawia, że dekoracja łazienki ma bardziej zróżnicowany wygląd w domu. Poniższe renderingi mozaiki podłogowej z pewnością zapewnią najlepsze referencje.

Parametr produktu

Rodzaj

Płytka mozaikowa

Materiał

Ceramiczny

Model

MD002T

cecha

1. Nadaje się do ścian wewnętrznych i zewnętrznych, zewnętrznych budynków i basenów i tak dalej

2. Dobra jakość przylega, która układa się bardzo mocno i pozwala uniknąć wystrzału
3. Zmywalny i trwały
4. Odporny na kurz i kolor nigdy nie blaknie

Płytka mozaiki podłogowej (2)

Wiele osób uważa, że duże płytki mogą odzwierciedlać atmosferę przestrzeni, ale w rzeczywistości ten pomysł jest błędny. W dzisiejszych domach jest wiele małych domów, wielkość łazienki jest niewielka, a duże płytki zwiększają uczucie depresji w łazience. Tak więc wykorzystanie mozaiki podłogowej w łazience i złudzenie większej przestrzeni sprawia, że wydaje się, że ten pokój jest bardziej przestronny.
Jeśli w Twojej łazience znajduje się wanna, użycie małej mozaiki daje poczucie przestrzeni. Układanie płytek mozaikowych zajmuje całą łazienkę, co również ma duży wpływ na wygląd.
Ten produkt: odważne niebieskie i ciemnoniebieskie płytki mozaikowe to doskonały wybór do odświeżenia backsplash w łazience.


rekomendowane produkty

Płytka mozaiki podłogowej (3)

Płytka mozaiki podłogowej (1)

Płytka mozaiki podłogowej (8)

zastosowanie mozaiki ceramicznej
1, prywatny basen, dekoracja kanału
ceramiczne płytki mozaikowe są używane głównie na dnie basenów lub jako spódnica ścienna, kolor można wybrać tak, aby był podobny do koloru morza.
2, łazienka, kuchnia
W łazience i kuchni można użyć dwóch kolorów mozaiki do kontrastu lub do pewnego tła.


Pakowanie i wysyłka

Płytka mozaiki podłogowej (7)Proces produkcjiPłytka mozaiki podłogowej (4)Wystawa

Płytka mozaiki podłogowej (5)FAQ

P: Co to jest mozaika łazienkowa?

Odp .: Porcelana należy do ceramiki, ale porcelana ma znacznie niższą absorpcję wody, mniej niż 0,1%. Ponieważ mozaika porcelanowa jest produkowana w temperaturze powyżej 1200 stopni Celsjusza, ma wysoką gęstość i jakość. Tak więc mozaika porcelanowa w łazience jest znacznie mocniejsza i trwalsza niż mozaiki ceramiczne. Ceramika dostarcza 100% porcelanowej płytki mozaikowej, która może wytrzymać 15 lat, 20 lat bez problemu.

P: Jakie są twoje warunki cenowe?
A: FOB, CIF, CNF, EXW w zależności od wymagań klientów.

P: Czy możesz dla nas OEM?
Odp .: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P. Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?
A. Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy zapłacić ekspresową opłatę. Możesz podać swój a / c jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.Zapytanie