Płytka mozaiki z marmuru z Carrary

Model: HLL 05
Rozmiar arkusza: 300 x 300 mm lub zgodnie z wymaganiami klientów
Rozmiar wiórów: 10 x 10 mm, 15 x 15 mm, 20 x 20 mm, 25 x {{7} } mm, 30 x 30 mm itp
Materiał: Marmur

Szczegóły produktu

Marmurowa mozaika Carrara wykonana jest z unikalnego wykonania z kamienia naturalnego. Nie zawiera niewielkiej ilości barwnika chemicznego. Marmurowa mozaika zachowuje osobliwe kolory charakterystyczne dla samego kamienia. Ta naturalna mozaika marmurowa z Carrary stawia ludzi w przestrzeni zbudowanej z bezpretensjonalnych kolorów i doskonałej naturalnej faktury.


Parametry produktu

Model

HLL 05

Materiał

Marmur

Rozmiar arkusza

300 x 300 mm lub według klientów' wymagania

Rozmiar wiórów

10 x 10 mm, 15 x 15 mm, 20 x 20 mm, 25 x 25 mm, 30 x 30 mm itp

Grubość

15 mm mozaika

Kształt

Jodełkowy


Carrara Marble Mosaic Tile


Ze względu na niewielki rozmiar marmurowej płytki mozaikowej backsplash może tworzyć puzzle i uzyskiwać efekt gradientu. marmurowe mozaiki stosowane są głównie do dekoracji ścian i podłóg. Ponieważ mozaikowe arkusze mają niewielką powierzchnię jednostkową i szeroką gamę kolorów, ma nieskończoną kombinację stylów, która może wyrazić inspirację kształtem i projektem projektanta&# 39 i pokazać jego wyjątkowość urok artystyczny i osobowość. Jest szeroko stosowany w hotelach, hotelach, barach, obiektach rozrywkowych, ścianach domowych i parkietach artystycznych.


Funkcja produktu

1. Tekstura naturalnego marmuru jest zróżnicowana, a efekt dekoracyjny jest bardzo silny. Ze względu na bogaty kolor różne kolory można łączyć w różne style.
2. Wklęsło-wypukła marmurowa mozaika podłogowa, silny trójwymiarowy zmysł, prosty, ale wykwintny, dzięki czemu cała przestrzeń jest cicha i harmonijna, intrygująca.
3. naturalna mozaika marmurowa z Carrary, naturalna faktura, naturalna faktura, elegancki styl.


FAQ

P 1: Jakie jest Twoje MOQ?
A 1: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20 GP to ilość podstawowa.
P 2: Jaki masz pakiet?
A 2: Pakiet neutralny, Pakiet klientów i Pakiet „BOSS CERAMICS”,
P 3: Czy możesz dla nas OEM?
A 3: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.
P 4: Czy możesz wysłać darmowe próbki?

A 4: Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz podać swój klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.

Zapytanie