Marmurowa Mozaika Płytka

marmurowa mozaika 1. Opis produktu Dekoracyjna mozaika wykonana z kawałków marmurowej mozaiki. Dostępne różne rozmiary i wykończenia Dobra trwałość i wysoka jakość, bezpośrednie dostawy do fabryki Płytki ścienne z marmuru Mozaika jest bardzo piękna dzięki różnym kolorom. Marmurowe płytki mozaikowe mogą być używane do ...

Szczegóły produktu

Marmurowa mozaika wykonana jest z wyjątkowego wykonania kamienia naturalnego. Nie zawiera trochę barwnika chemicznego. Marmurowa mozaika zachowuje osobliwe kolory unikalne dla samego kamienia. Ta naturalna mozaika z marmuru z Carrary stawia ludzi w przestrzeni zbudowanej z bezpretensjonalnych kolorów i doskonałej naturalnej tekstury.

Opis produktu

Materiał

Marmur

Model

HLL05

Rozmiar arkusza

300x300x15mm lub zgodnie z wymaganiami klientów

Wspólny rozmiar chipa

10x10mm, 15x15mm, 20x20mm, 25x25mm, 30x30mm itp

Grubość

15 mm mozaika

Kształt

Jodełkowy


Marmurowa Mozaika Płytka

Dzięki niewielkim rozmiarom backsplash z marmurowej mozaiki może tworzyć puzzle i wywoływać efekt gradientu. marmurowe płytki mozaikowe są używane głównie do dekoracji ścian i podłóg. Ponieważ arkusze mozaikowe mają niewielką powierzchnię jednostkową i szeroką gamę kolorów, mają nieskończoną kombinację stylów, które mogą wyrażać inspirację kształtem i wzornictwem projektanta, i pokazać jego wyjątkowy artystyczny urok i osobowość. Jest szeroko stosowany w hotelach, hotelach, barach, lokalach rozrywkowych, ścianach domowych i parkietach artystycznych.


Cecha produktu:

1. Struktura naturalnego marmuru jest zróżnicowana, a efekt dekoracyjny jest bardzo silny. Ze względu na bogaty kolor, różne kolory można łączyć w różne style.
2. Wklęsła wypukła marmurowa mozaika podłogowa, mocny trójwymiarowy sens, prosty, ale znakomity, dzięki czemu cała przestrzeń jest cicha i harmonijna, intrygująca.
3. naturalna marmurowa mozaika Carrara, naturalna tekstura, naturalna tekstura, elegancki styl.

Kontrola

Marmurowa mozaika (4)


Wszyscy pracownicy są świadomi standardów każdego etapu produkcji. Dokonują masowej produkcji zgodnie z potwierdzoną próbką i usuwają wszystkie niewykwalifikowane chipy, a nasza załoga QC zapewnia dobrą jakość.


Pakowanie i wysyłka

Marmurowa mozaika (1)

1. Indywidualne opakowanie dla pojedynczego arkusza. Każdy arkusz jest przymocowany do niestandardowej poduszki papierowej

z folią z tworzywa sztucznego.

2. Specyfikacja produktu może być dostosowana w kartonie.

3. Pianka PE pomiędzy sąsiednimi arkuszami, aby uniknąć uszkodzeń, niestandardowe pudełko kartonowe poza arkuszami.

Pakowanie neutralne

1. Pianka PE pomiędzy sąsiednimi arkuszami, aby uniknąć uszkodzeń.

2. Neutralne pudełko kartonowe poza arkuszami.

Ładuję

5. Palety ze sklejki i pojemnik do wysyłki


Nasz zakład

Marmurowa mozaika (2)


Pokaż pokój

Marmurowa mozaika (3)

 

FAQ

P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, akceptowane jest małe zamówienie, np. 200 SQM i więcej. W przeciwnym razie 1 * 20GP to ilość podstawowa.

P: Jaki masz pakiet?
A: Pakiet neutralny, pakiet klienta i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz dla nas OEM?
Odp .: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P. Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?
A. Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy zapłacić ekspresową opłatę. Możesz podać swój a / c jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.Zapytanie