Ceramiczne mozaiki

Model: MD 024 T.
Rozmiar arkusza: 300 x 300 mm
Rozmiar wiórów: 10 * 10 mm; 15 * 15 mm; 20 * 20 mm; 23 * {{6} } mm; 25 * 25 mm; 30 * 30 mm; 48 * 48 mm
Materiał: Ceramika

Szczegóły produktu

Ceramiczne płytki mozaikowe oferują unikalne cechy techniczne i estetyczne: gliny są szlifowane, a następnie łączone razem przez wspólną penetrację poprzez prasowanie na sucho. Produktem końcowym jest niewielka ceramiczna mozaika, która jest wyjątkowo odporna na uderzenia, ścieranie i mróz, idealna do pokrywania ścian i podłóg wewnątrz i na zewnątrz domu oraz do dekorowania powierzchni i objętości. Klasyczna mozaika łazienkowa staje się kluczowym elementem technicznym i estetycznym, przyjmując konotacje mozaiki ceramicznej do łazienki, ścieżek i dekoracji kuchni.


Parametry produktu

Model

MD 024 T.

Materiał

Ceramiczny

Rozmiar mozaiki

10 * 10 mm; 15 * 15 mm; 20 * 20 mm; 23 * 23 mm; 25 * 25 mm; 30 * 30 mm; 48 * 48 mm

Rozmiar mozaiki

300 * 300 mm mozaiki

Podanie

Ściana łazienki, sypialnia, salon, kuchnia backsplash, hotel

Kolor

Twoje zapytanie


Ceramic Mosaic Tiles


W rzeczywistości zastosowanie mozaikowych płytek ceramicznych w życiu jest bardzo szerokie i możemy prawie wszędzie w prawie każdym miejscu. Obecna mozaika ceramiczna stosowana jest głównie w hotelach. Dekoracja wieżowca i dekoracja podłogi w hotelu&# 39 wydaje się, że dekoracja jest bardzo wysoka i luksusowa atmosfera. mozaikowe płytki ceramiczne znajdują również zastosowanie w łazienkach domowych - łazience, kuchni.

Ponadczasowa i wszechstronna biel jest często kolorem, który zapominamy o tym, jak bardzo kochamy. Prosty minimalizm i świeży wygląd sprawiają, że jest to idealny wybór mozaiki w kolorze backsplash i jest niezaprzeczalnie najpopularniejszym wyborem zarówno do kuchni, jak i łazienki.
Niezależnie od tego, w jakim stylu jesteś w domu, możemy zagwarantować, że nasza biała mozaika pasuje do Twojego domu i wymagań.


FAQ

P 1: Czy możesz pomóc klientom mieszać ładunek w jednym pojemniku?
A 1: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.
P 2: Jaki jest twój czas dostawy?
A 2: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towary mogą zostać załadowane w 7 dni po otrzymaniu wpłaty. W przeciwnym razie byłoby to około 2 0 - 2 5 dni, ponieważ musimy wyprodukować dla Ciebie.
P 3: Czy możesz wysłać darmowe próbki?
A 3: Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz podać swój klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.
P 4: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
A 4: Jesteśmy producentem CE, certyfikowanym przez ISO specjalizującym się w płytkach. OEM& Usługa ODM jest dostępna.

Zapytanie