Płytka ścienna z mozaiki ceramicznej

mozaika ceramiczna płytka ścienna 1. Parametr produktu 2. Cechy produktu Ceramiczna mozaika ścienna Ceramiczna płytka mozaikowa Powierzchnia: Wykończenie powierzchni jest bogate i zróżnicowane, błyszczące, matowe, opalizujące, tc Ceramiczne mozaiki Efekty kafelkowe: on ma cień, wzór, mozaika ścienna . Ceramiczny kolor płytek mozaiki: on ...

Szczegóły produktu

Projektanci na ogół lubią projektować ceramiczne mozaiki w talii płytek ściennych, ponieważ dzisiejsze ceramiczne płytki mozaikowe są bardziej bogate w kolor, a ich wzory są różne i można je malować na ścianie. Większość ceramicznych płytek ceramicznych jest bardziej elegancka i elegancka, z doskonałymi efektami antycznymi i nadaje się do łazienek w stylu klasycznym. Ceramiczne płytki mozaikowe mają różne wymagania jakościowe dla produktów używanych w różnych zastosowaniach.
Ceramiczna mozaika ścienna to generalnie więcej gospodarstw domowych, ponieważ ma nieodłączne zalety tego aspektu, mozaikowa płytka ceramiczna jest trwała, miękka, lekka, niedrażniąca, bardzo odpowiednia dla ciepłej atmosfery rodziny, w dekoracji wnętrz mozaika jest głównie używana dekoracja ścienna, ponieważ mozaika ma mały obszar i wiele kolorów.

Parametr produktu

Materiał

Ceramiczny

Model
MD024T

Rodzaj

Ceramiczna mozaika

Kształt mozaiki

Kwadratowa ceramiczna mozaika

Rozmiar układu mozaiki

10 * 10mm; 15 * 15mm; 20 * 20mm; 23 * 23mm; 25 * 25mm; 30 * 30mm; 48 * 48mm mozaika

Rozmiar arkusza mozaiki

300 * 300 mm; 305 * 305 mm; 318 * 318 mm; 300 * 318 mm mozaika


Ceramiczna mozaika ścienna (2)

Ceramiczna mozaika ścienna (3)

Ponieważ mozaika ceramiczna jest znacznie wyższa niż inne płytki ceramiczne, większość z nich jest używana na ścianach telewizyjnych, a ściany wewnętrzne są dekorowane. a niektóre są stosowane w podłogach łazienkowych, itp. umywalkach.

Jak wybrać mozaikę ceramiczną?

1. Twardość. Zwróć uwagę na twardość ceramicznej płytki mozaikowej przy zakupie, nie tylko twardość jest dobra, ale także ma pewien stopień ciągliwości, dzięki czemu nie będzie łatwo łamać się i nie pęknie po nawierzchni, rodzina jest również bardzo ulżyło.
2. Stan powierzchni. Jakość glazury na powierzchni płytek mozaikowych powinna być również niezawodna. Przy wyborze mozaiki ceramicznej konieczne jest wybranie jednolitej powierzchni oszklonej, gładkiej i gładkiej, porysowanej, nierównej mozaiki backsplash nie można wybrać.
3. Właściwości antypoślizgowe. Wybierając arkusze mozaiki, należy wziąć pod uwagę jej właściwości antypoślizgowe. Jeśli trzymasz go na ścianie z ceramiczną mozaiką, powierzchnia cegły jest zbyt śliska, łatwo się ślizga, siniaki i inne zagrożenia bezpieczeństwa. Im więcej wody ślizga się na ceramicznej powierzchni mozaiki. Im mniejsza odporność na poślizg, tym lepiej.
4. Kolor. Standardem jest to, że kolor powierzchni mozaiki ceramicznej jest dokładnie taki sam, wzór tekstury powinien być wyraźny i nie będzie pęknięć.
5. Aspekt rozmiaru. Kolejną rzeczą, którą należy poważnie potraktować, jest wielkość mozaiki ceramicznej. Linijka jest bardzo standardowa, a błąd powinien być tak mały, jak to możliwe, aby ostateczny efekt konstrukcyjny był czysty i piękny.


Proces produkcji

Ceramiczna mozaika ścienna (1)Fabryka

Ceramiczna mozaika ścienna (4)


FAQ

P: Jakie są twoje warunki cenowe?
A: FOB, CIF, CNF, EXW w zależności od wymagań klientów.

P: Czy możesz dla nas OEM?
Odp .: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P: Jaka jest różnica między pierwszym a drugim stopniem?
Odp .: Dla pierwszej klasy nie ma żadnych defektów na powierzchni płytki. W przypadku drugiego stopnia ma on otworkę lub małe czarne kropki lub małe bąbelki.

P: Jak o Tobie warunki płatności?
O: 30% depozytu do przygotowania towarów, 70% salda jest płatne przed wysyłką.
Zapytanie