Ceramiczne płytki ścienne

ceramiczne płytki ścienne art 1. Parametr produktu 2. Cechy produktu Ceramiczne płytki ścienne sztuka Ceramiczna mozaika to materiały dekoracyjne. Płytki mozaikowe są dobre dla zdrowia ludzi i szeroko stosowane w willach, budynkach podwórkowych, wioskach wakacyjnych i innych budynkach użyteczności publicznej. Mozaika sprawia, że ludzie czują się ...

Szczegóły produktu

Mówiąc o projektach mozaikowych w budynku, wielu ludzi nie uważa, że jest tani i nudny, to znaczy jest zbyt mały i mały, a kolor jest uciążliwy i skomplikowany. Ale jeśli widziałeś niektóre z poniższych zdjęć o mozaice ceramicznej, musisz zmienić zdanie na temat wzorów mozaiki.

Parametr produktu

Model

TM1008

Specyfikacja

arkusz: mozaika 300 * 300 mm

Czas dostawy

25 dni od złożenia, jeśli ilość jest większa niż duży kontener

cecha

1. Odpowiedni do ścian wewnętrznych i zewnętrznych, zewnętrznych budynków i basenów

2. Odporność na wysokie i niskie temperatury
3. Dobra jakość przylega, która układa się bardzo mocno i pozwala uniknąć wystrzału
4. Zmywalny i trwały
5. Odporny na kurz i kolor nigdy nie blaknie


Ceramiczne płytki ścienne (6)

Ta ceramiczna sztuka płytek ceramicznych ma nieregularny kształt i wykorzystuje formę puzzli, aby wzmocnić jej dekorację. Ceramiczny materiał mozaiki jest bardzo bogaty, a różnica kolorów jest zróżnicowana i ma osobowość. Ta mozaika to nie tylko tradycyjna mozaika ceramiczna, ale mozaika popękana lodem. Popękana lodem mozaika jest wypalana w wysokiej temperaturze, a efekt powstawania pęknięć wewnątrz kryształu mozaiki to uczucie kwiatu, a powierzchnia wygląda jak popękana. Jednak kryształ powierzchni dotykowych arkuszy mozaiki jest wolny od pęknięć, a styl jest bogaty w kolory. Ta mozaika ścienna ma bardzo dobry efekt wizualny i jest również popularną nową płytką z materiału budowlanego.


cechy produktu

Płytka mozaikowa 12x12 to materiały dekoracyjne, które są dobre dla zdrowia ludzi i szeroko stosowane w willach, budynkach podwórkowych, wioskach wakacyjnych i innych budynkach użyteczności publicznej.

Płytka mozaiki sprawia, że ludzie czują, że wrócili do natury. Co więcej, czyni budynek bardziej eleganckim.

- 1) używany do dekoracji ścian wewnętrznych, zdobi łazienki i kuchnie.

--2) łatwy w instalacji; przeciw kurzowi; zmywalny; kwasoodporny; odporny na alkalia; trwały.

- 3) absorpcja wody wynosi prawie 0.

- 4) Dostosowane specyfikacje mozaiki (materiał, kolor, rozmiar, opakowanie itp.) I projekty dostępne zgodnie z wymaganiami klientów są dopuszczalne.


Pakowanie i wysyłka


Ceramiczne płytki ścienne (1)

Ceramiczne płytki ścienne (5)Proces produkcji

Ceramiczne płytki ścienne (3)
FAQ

P: Jaki jest twój czas dostawy?
Odp .: Jeśli nasz towar jest dostępny, towar może zostać załadowany w ciągu 7 dni od otrzymania wpłaty. W przeciwnym razie byłoby to około 20-25 dni, abyśmy mogli wyprodukować dla ciebie.

P: Jakie są warunki płatności?
Odp .: Nasze warunki płatności to gotówka, Western Union, T / T, L / C na widoku. 30% jako depozyt i 70%, ponieważ saldo należy zapłacić przed wysyłką.

P. Jak zapewniacie jakość?
O. Sprawdzamy jakość podczas przychodzącego materiału, procesu produkcji, pakowania i załadunku.Zapytanie