Płytki mozaikowe okrągłe

1 Parametr produktu 2. Jak należy zachować płytki mozaikowe po renowacji? Płytki są niezbędnym materiałem w dekoracji wnętrz, ale istnieje wiele rodzajów płytek, a płytki mozaikowe są szeroko stosowane. Jak więc zachować płytki mozaikowe po renowacji? 1, czyste po remoncie ...

Szczegóły produktu

Ta okrągła mozaika ma kolorowy schemat. Błyszczące wykończenie nadaje tej polerowanej płytce porcelanowej promienny, odbijający blask, który nadaje blasku każdej przestrzeni. Ta okrągła mozaika stanowi szczególnie przyciągający wzrok dodatek do ścian akcentowych, podłóg łazienkowych i obramowań prysznicowych.

Parametr produktu

Materiał

Ceramiczny

Model
TR-3

Kształt

Okrągły

Rozmiar

305x305x10mm na arkusz, inne rozmiary lub dostosowywanie kształtów

Grubość

4/6/8 lub Dostosowany

MOQ

brak limitu ilości. Ale jeśli ilość jest czymś więcej niż pojemnikiem, możemy dać ci zniżkę.

Próbki

bezpłatne próbki są dostępne


okrągłe mozaiki

Ta mozaika pensowa jest ceramiczną mozaiką z pękniętymi lodami, która jest nowym rodzajem mozaikowych arkuszy, ta szczególna faktura mozaiki lodowej pęknięcia jest bardzo piękna, bogata w kolory, różnorodna, często stosowana w dekoracji wnętrz i dekoracjach ściennych architektonicznych.


Jak zachować po renowacji?

1, czyste po remoncie

W procesie układania dekoracyjnych płytek mozaikowych po zestaleniu warstwy wiążącej i zaprawy spoinowej można oczyścić powierzchnię ceramicznych płytek mozaikowych. Dwie beczki należy przygotować do czyszczenia, jedną z nowym detergentem i jedną z wodą, która jest wygodna do czyszczenia. Zanurz płytki w wodzie, a następnie użyj środka czyszczącego, aby usunąć brud z powierzchni płytek.

2, sprawdź szczegóły po renowacji

Po ułożeniu całej powierzchni ściany warstwa kleju jest sucha i połączenie jest gotowe. Sprawdź to jeszcze raz. Delikatnie nanieś kurz pozostawiony w szwie miękką szczoteczką, a następnie użyj zaprawy cementowej, aby ją dokręcić. Spłaszcz, a następnie wytrzyj powierzchnię płytki do czysta.

3, dobrze wykonuj wentylację po renowacji

Po zakończeniu mozaikowych płytek łazienkowych należy zwrócić uwagę na ochronę gotowego produktu i wykonać odpowiednie suszenie powietrzem. Jednak dopiero co układane płytki ścienne z mozaiki łazienkowej powinny być chronione przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, a pomieszczenia powinny być odpowiednio wentylowane i przechowywane do 24 godzin po dostawie.


 


Proces produkcji

okrągłe mozaiki (1)

 

 

Factory Show

okrągłe mozaiki (2)

 


FAQ

1. Skąd mam wiedzieć, jaka jest twoja jakość?

Wysokiej jakości szczegółowe zdjęcia i bezpłatna próbka będą w stanie zweryfikować naszą jakość.

2. Czy jesteś firmą handlową lub fabryką?

Jesteśmy w fabryce. Sami produkujemy produkty.

3. Jestem właścicielem domu i potrzebuję niewielkiej ilości, co mogę zrobić?

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. Sprzedaży, jeśli jest w magazynie lub jeśli mamy lokalnego dystrybutora.

4. Czy mogę dostać usługę „od drzwi do drzwi”? czy mogę dostać płytki dostarczone do moich drzwi?

Tak, oferujemy dostawę do serwisu drzwi, co ułatwia pracę.

5. Czy mogę najpierw pobrać próbkę? A jak to się ładuje?

Tak, bezpłatna próbka jest dostępna za pobraniem lub przedpłatą.

6. Co się stanie, jeśli płytki zostaną uszkodzone podczas przejścia?

Wszystkie nasze produkty są ubezpieczeniami, nasze usługi posprzedażowe posortują powody i upewnią się, że otrzymasz odpowiednią rekompensatę.Hot Tags: okrągłe mozaiki, mozaiki łazienkowe, dekoracyjne mozaiki, mozaiki

Zapytanie

You Might Also Like