Szklany mozaikowy backsplash

Model : PY009
Rozmiar arkusza : 300 x 300 mm
Rozmiar wiórów : 15 x 15 mm
Kolor : niebieski
Materiał : szkło
Grubość : 8 mm

Szczegóły produktu

Rozmiar mozaiki szklanej jest zwykle bardzo mały. Wykorzystuje przede wszystkim bogactwo kolorów, aby połączyć piękny wzór. Ponieważ mozaiki są bogate w materiały i różne kolory, można je losowo układać w różne wzory i wzory. Może być również używany w małej przestrzeni, urządzonej w przestronnym salonie. Stosowany w kombinacji ma kolorowy efekt dekoracyjny, silny efekt wizualny i specjalny efekt dekoracyjny, dlatego spodobało mu się wielu konsumentów.
Większość surowców szklanego mozaiki backsplash wykonana jest z czystych naturalnych materiałów. Te surowce nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Są one również wytwarzane w oryginalnym procesie. Można powiedzieć, że szklany mozaikowy backsplash pojawia się z powodu różnych surowców. Bardziej przyjazny dla środowiska i bezpieczniejszy.

Parametr produktu

Materiał

Szkło

Model

PY009

Rozmiar arkusza


300 x 300 mm

Rozmiar wiórów

15x15mmSzklana mozaika Backsplash (4)

Szklana mozaika Backsplash (5)

Szklana mozaika Backsplash (6)

Szklana mozaika Backsplash (7)

Funkcja backsplash mozaiki szklanej

1. Ochrona środowiska nie spowoduje szkód dla ludzkiego ciała.
2. Dekoracyjne. Materiał mozaiki szklanej jest bogaty i różnorodny i można go wybrać według własnych potrzeb. Można łączyć ze sobą jak puzzle, dzięki czemu ściana mozaiki z efektem backsplash ma silne właściwości renderowania i upiększania, może dać ludziom efekt wizualny i piękno dekoracji w pełni.
3. Długa żywotność. Ponieważ szklane mozaiki są wykonane z naturalnych materiałów (muszle, marmur itp.), Są bardziej odporne na zużycie i mają dłuższą żywotność dla szklanych ścian mozaiki.
4. Bezpieczeństwo. Połączenie naturalnych materiałów sprawia, że szklane mozaiki są bardziej odporne na poślizg i ścieranie. Dlatego często spotyka się go w basenach, łazienkach i kuchniach.rekomendowane produkty

Szklana mozaika Backsplash (8)

Szklana mozaika Backsplash (9)Pakowanie i ładowanie

Szklany mozaikowy backsplash (3)


Kontrola jakości

Szklana mozaika Backsplash (2)

Mamy profesjonalny zespół kontroli jakości, wymagania dotyczące profesjonalnej kontroli jakości, nasza kontrola jakości produktu z mozaiki nigdy nie była próbowana. Płaskość, dziurki, czarne plamy, kolor i zadrapania oraz inne problemy z jakością, nie musisz się martwić, zapewniamy bezpieczeństwo w naszych działach kontroli jakości. Nasza firma spełnia surowe wymagania kontroli jakości, absolutnie spełniają wymagania klienta przed wysyłką.


Fabryka


Szklana mozaika Backsplash (1)

Od momentu założenia firmy Foshan HANSE Industrial Co., Ltd, ceramika Hanse „była produktem najwyższej jakości, aby tworzyć dla społeczności, klientów, firm i pracowników większą wartość!” Jako misję korporacyjną postaw na marketing wysokiej jakości zespół, poprzez ciągłą optymalizację kanałów sprzedaży integrację zasobów informacyjnych w celu zapewnienia wysokiej jakości doradztwa przedsprzedażowego dla partnerów, sprzedaży w przewodniku, pełnej intymnej usługi śledzenia posprzedażowego i dążenia do maksymalizacji zainteresowań klientów, producenci osiągają wygraną wygrać podwójną sytuację.


FAQ

P: Jakie jest Twoje MOQ?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

P: Jaki masz pakiet?
Odp .: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom mieszającym ładunek w jednym pojemniku?
Odp .: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

Zapytanie