Szklana mozaika Backsplash

Model: PY 009
Rozmiar arkusza: 300 x 300 mm
Rozmiar wiórów: 15 x 15 mm
Kolor: Niebieski
Materiał: Szkło
Grubość: 8 mm

Szczegóły produktu

Rozmiar mozaiki szklanej jest zwykle bardzo mały. Wykorzystuje przede wszystkim bogactwo kolorów, aby połączyć piękny wzór. Ponieważ arkusze mozaiki są bogate w materiały i różne kolory, można je losowo układać w różne wzory i wzory. Może być również używany w małej przestrzeni, urządzonej w przestronnym salonie. Stosowany w kombinacji ma kolorowy efekt dekoracyjny, silny efekt wizualny i specjalny efekt dekoracyjny, dlatego spodobało się wielu konsumentom.
Większość surowców szklanego mozaiki backsplash wykonana jest z czystych naturalnych materiałów. Te surowce nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Są one również wytwarzane w oryginalnym procesie. Można powiedzieć, że szklany mozaikowy backsplash pojawia się z powodu różnych surowców. Bardziej przyjazny dla środowiska i bezpieczniejszy.


Parametr produktu

Materiał

Szkło

Model

PY 009

Rozmiar arkusza


300 x 300 mm

Rozmiar wiórów

15 x 15 mm


Glass Mosaic Tile Backsplash (5)

Glass Mosaic Tile Backsplash (6)

Glass Mosaic Tile Backsplash (7)


1. Ochrona środowiska nie spowoduje szkód dla ludzkiego ciała.
2. Dekoracyjny. Materiał mozaiki szklanej jest bogaty i różnorodny i można go wybrać według własnych potrzeb. Można łączyć ze sobą jak puzzle, dzięki czemu tematyczna ściana kafelkowa z efektem backsplash ma silne właściwości renderowania i upiększania, może dać ludziom efekt wizualny i piękno dekoracji w pełni.
3. Długa żywotność. Ponieważ szklane mozaiki są wykonane z naturalnych materiałów (muszle, marmur itp.), Są bardziej odporne na zużycie i mają dłuższą żywotność dla szklanych ścian mozaiki.
4. Bezpieczeństwo. Połączenie naturalnych materiałów sprawia, że ​​szklane mozaiki są bardziej odporne na poślizg i ścieranie. Dlatego często można go zobaczyć w basenach, łazienkach i kuchniach.


FAQ

P 1: Jakie jest Twoje MOQ?
A 1: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20 GP to ilość podstawowa.
P 2: Jaki masz pakiet?
A 2: Pakiet neutralny, Pakiet klientów i Pakiet „BOSS CERAMICS”,
P 3: Czy możesz pomóc klientom mieszać ładunek w jednym pojemniku?
A 3: Tak. Posiadamy magazyn do mieszania różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku, aby był pełny, aby obniżyć koszty. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

Zapytanie