Szklana mozaika Backsplash

szklana mozaika backsplash 1. Parametr produktu 2. Cechy produktu Szklana mozaika backsplash Szklana mozaika to materiały dekoracyjne. Płytki mozaikowe są dobre dla zdrowia ludzi i szeroko stosowane w willach, budynkach podwórkowych, wioskach wakacyjnych i innych budynkach użyteczności publicznej. 3. Płytka mozaikowa ...

Szczegóły produktu

Wielkość płytki ze szkła mozaikowego jest zwykle bardzo mała. Głównie wykorzystuje bogactwo kolorów, aby połączyć piękny wzór. Ponieważ arkusze mozaiki są bogate w materiały i różne kolory, można je losowo umieszczać w różnych wzorach i wzorach. Może być również używany w małej przestrzeni, urządzonej w przestronnym salonie. Zastosowany w połączeniu, ma kolorowy efekt dekoracyjny, silny efekt wizualny i specjalny efekt dekoracyjny, dlatego został wybrany przez wielu konsumentów.
Większość surowców szklanej mozaiki backsplash jest wykonana z czystych naturalnych materiałów. Te surowce nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Są również produkowane w oryginalnym procesie. Można powiedzieć, że szklana mozaika Backsplash pojawia się z powodu różnych surowców. Bardziej przyjazne dla środowiska i bezpieczniejsze.

Parametr produktu

Materiał

Szkło

Model

PY009

Czas dostawy

25 dni od złożenia, jeśli ilość jest większa niż duży kontener

Termin płatności

30% depozytu, a saldo zostanie wypłacone przed załadowaniem

Szklana mozaika Backsplash (4)

Szklana mozaika Backsplash (5)

Szklana mozaika Backsplash (6)

Szklana mozaika Backsplash (7)

Funkcja backsplash szklanej mozaiki

1. Ochrona środowiska nie spowoduje szkód dla ludzkiego ciała.
2. Dekoracyjny. Materiał z mozaiki szklanej jest bogaty i zróżnicowany i można go dobrać do własnych potrzeb. Może ciąć ze sobą jak puzzle, więc mozaikowa ściana z płytkami backsplash ma mocne renderowanie i cechy ozdabiania, może dać ludziom efekt wizualny, a piękno dekoracji w pełni.
3. Długa żywotność. Ponieważ arkusze z mozaiki szklanej są wykonane z naturalnych materiałów (muszle, marmur itp.), Są bardziej odporne na zużycie i mają dłuższą żywotność dla szklanych ścian mozaiki.
4. Bezpieczeństwo. Połączenie naturalnych materiałów sprawia, że mozaiki szklane są bardziej odporne na poślizg i ścieranie. Dlatego często widuje się go w basenach, łazienkach i kuchniach.rekomendowane produkty

Szklana mozaika Backsplash (8)

Szklana mozaika Backsplash (9)Pakowanie i ładowanie

Szklana mozaika Backsplash (3)


Kontrola jakości

Szklana mozaika Backsplash (2)

Posiadamy profesjonalny zespół kontroli jakości, nigdy nie wypróbowano profesjonalnych wymagań kontroli jakości, nasza kontrola jakości płytek mozaikowych. Płaskość, dziury, czarne plamy, kolor i zarysowania oraz inne problemy z jakością, nie muszą się martwić, prosimy o zapewnienie naszych działów kontroli jakości. Nasza firma to surowe wymagania kontroli jakości, absolutnie spełniają wymagania klienta przed wysyłką.


Fabryka


Szklana mozaika Backsplash (1)

Od momentu założenia Foshan HANSE Industrial Co., Ltd, ceramika Hanse jest „na produkty najwyższej jakości, aby tworzyć dla społeczności, klientów, firm, pracowników większą wartość!”. zespół, poprzez ciągłą optymalizację kanałów sprzedaży, integrację zasobów informacyjnych w celu zapewnienia wysokiej jakości doradztwa przedsprzedażnego dla partnerów, sprzedaży w przewodniku, pełnej intymnej usługi śledzenia po sprzedaży i dążenia do maksymalizacji interesów klientów, producenci osiągają wygraną wygraj podwójną sytuację.


FAQ

P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp .: Jeśli nasze zapasy są dostępne, akceptowane jest małe zamówienie, np. 200 SQM i więcej. W przeciwnym razie 1 * 20GP to ilość podstawowa.

P: Jaki masz pakiet?
A: Pakiet neutralny, pakiet klienta i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P: Czy możesz pomóc klientom w mieszaniu ładunku w jednym pojemniku?
O: Tak. Dysponujemy magazynem, w którym można mieszać różne rodzaje produktów w jednym pojemniku, aby w pełni go zmniejszyć. Możemy dostarczyć Ci profesjonalny plan załadunku.

Zapytanie