Płytki ceramiczne do basenów

Model : HCM6007
Rozmiar : 60 cm x 60 cm
Kolor : szary
Materiał : ceramiczny
Obróbka powierzchni : Rustic Matte
Absorpcja wody : 0,5%

Szczegóły produktu

Ceramika HANSE jako producent płytek, jesteśmy zobowiązani do sprzedaży hurtowej płytek ceramicznych do basenów. Oferowana gama produktów cieszy się ogromnym uznaniem wśród klientów ze względu na bezproblemowe wykończenie, różnorodność wzorów i doskonałą jakość.

Zwykle ludzie chcieliby mieć trwały i odporny na nacisk rodzaj ceramicznej płytki basenowej do zainstalowania na basenie. Jeśli chcesz mieć pewność, że mozaika, która może również wchodzić do twojego basenu, jest wyposażona w płytkę ceramiczną, która jest rodzajem mozaiki. Płytki ceramiczne do basenów to kolejny rodzaj płytek ceramicznych i wyjątkowo trwały i wodoodporny. Ta ceramiczna płytka basenowa o niskiej cenie może być również stosowana w ścianach i podłogach Twojego domu.


Parametr produktu


Model

YPYC8006

Rozmiar arkusza

300 x 300 mm (12 x 12 cali)

Grubość

4/6/8 mm

Materiał

Ceramiczny

Kolor

niebieski

Podanie

Basen, łazienka, kuchnia, ściana, podłoga itp.


ceramiczna płytka do basenu

Płytka mozaikowa do basenów w pełni płaskich uważana jest za wysokiej jakości dekorację wnętrz basenów betonowych. Płytki mozaikowe do basenów są bardzo trwałe i oferują niemal nieograniczoną liczbę wzorów i kolorów. Małe mozaiki wyglądają świetnie i są łatwe w utrzymaniu, przede wszystkim dlatego, że są jedwabiście gładkie i miękkie. Płytki podłogowe z mozaiki ceramicznej są poddawane ciśnieniu wody, aby uniknąć pęknięć w basenie.

Ponadto niektóre części basenu są narażone na bardziej radykalne warunki niż inne. Jak zwykle, ceramiczna mozaika podłogowa nadaje się do użytku na zewnątrz. Zwykła Płytka Mozaiki w Basenie jest niebieska, co przynosi czysty wpływ ludziom, którzy widzą basen.

Aby zainstalować wydajną płytkę mozaiki basenowej, należy użyć materiałów antypoślizgowych, aby uniknąć wypadków spowodowanych poślizgnięciem. Możesz użyć mozaiki, aby zainstalować plasterki puli. Może być mały, ale zapewnia również, że basen jest śliski.

rekomendowane produkty

Ceramiczna mozaika podłogowa Małe płytki ceramiczne Mozaika Płytek Basenowych

Kwadratowe mozaiki Płytka z mozaiki porcelanowej Płytka mozaiki basenu

Nasza firma

ceramic mosaic tile showroom


Dlaczego warto wybrać HANSE?

* Wymagana wyższa technika, lepsza wydajność
* Gładka tekstura i odmiany pattens
* Bardziej trójwymiarowa, wzmocniona stereoskopia
* Wykonany z obojętnego materiału, uzyskał doskonałe właściwości fizyczne i chemiczne
* Cieszyć się dobrą reputacją i zapewnić przyjazne usługi
* Wysoka twardość i dobra ścieralność i odporność
* Bliżej naturalnych kamieni, delikatny kolor


Zapytanie