Ceramiczna płytka mozaiki 300 x 300 mm

Model : YPYC8006
Rozmiar arkusza : 300 x 300 mm
Rozmiar układu : 10 * 10 mm; 15 * 15 mm; 20 * 20 mm; 23 * 23 mm; 25 * 25 mm; 30 * 30 mm; 48 * 48 mm
Kolor : niebieski
Materiał : ceramiczny
Grubość : 4/6 / 8mm

Szczegóły produktu

Ceramika HANSE jako producent płytek, jesteśmy zaangażowani w hurtową hydroizolację ceramicznej mozaiki basenowej. Oferowana gama produktów cieszy się dużym uznaniem wśród klientów ze względu na bezproblemowe wykończenie, różnorodność wzorów i doskonałą jakość.

Zwykle ludzie chcieliby zamontować na basenie trwały i odporny na nacisk typ hydroizolacyjnej ceramicznej płytki basenowej. Jeśli chcesz mieć pewność, że mozaika, która może również wejść do twojego basenu, używa ceramicznej płytki basenowej, która jest rodzajem mozaiki. Te ceramiczne płytki basenowe są kolejnym rodzajem płytek ceramicznych, niezwykle trwałymi i wodoodpornymi. Ten ceramiczny kafelek basenowy o niskiej cenie można również stosować na ścianach i podłogach w domu.


Parametr produktu

Model

YPYC8006

Rozmiar arkusza

300 x 300 mm (12 x 12 cali)

Grubość

4/6/8 mm

Materiał

Ceramiczny

Kolor

niebieski

Podanie

Basen, łazienka, kuchnia, ściana, podłoga itp.


Ceramiczna płytka mozaiki 300x300

Basen-mozaika-kafelek

mozaiki basenowe

mozaika kafelkowa


W pełni płaska mozaika basenowa uważana jest za wysokiej jakości dekorację wnętrz basenów z betonową podłogą. Mozaiki basenowe są bardzo trwałe i oferują niemal nieograniczone możliwości projektowania i kolorów. Małe mozaiki wyglądają świetnie i są łatwe w utrzymaniu, co najważniejsze, ponieważ są jedwabiście gładkie i miękkie. Ceramiczne mozaiki podłogowe poddawane są działaniu ciśnienia wody, aby uniknąć pęknięć w basenie.


Ponadto niektóre części basenu są narażone na bardziej radykalne warunki niż inne. Jak zwykle, ceramiczne mozaiki podłogowe są bardzo odpowiednie do użytku na zewnątrz. Zwykła mozaika basenowa jest niebieska, co zapewnia czysty efekt osobom, które widzą basen.

Aby zainstalować wydajną mozaikę basenową, należy użyć materiałów antypoślizgowych, aby uniknąć wypadków spowodowanych poślizgnięciem. Możesz użyć typu mozaiki, aby zainstalować plasterki puli. Może być mały, ale także upewnij się, że basen jest ostatecznie śliski.

rekomendowane produkty

Ceramiczna mozaika podłogowa Małe płytki ceramiczne Mozaika basenowa


Kwadratowe mozaiki Mozaika porcelanowa Płytka mozaiki w basenie


FAQ

P1: Jakie jest Twoje MOQ?

A1: Jeśli nasze zapasy są dostępne, małe zamówienie, takie jak 200 SQM i więcej, jest akceptowane. W przeciwnym razie 1 * 20GP jest ilością podstawową.

Q2: Jaki masz pakiet?

A2: Pakiet neutralny, pakiet klientów i pakiet „BOSS CERAMICS”,

P3: Czy możesz dla nas OEM?

A3: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P4: Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?

A4: Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz podać swój klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.

Hot Tags: Ceramiczna mozaika basenowa 300 x 300 mm, producenci, dostawcy, hurt, tanio, rabat, cena

Zapytanie

You Might Also Like