Typowe problemy i rozwiązania dotyczące płytek ceramicznych

- Mar 30, 2018-

1, czas koloru płytek ceramicznych spadnie przez długi czas? Czy ogólna dachówka ceramiczna ma zjawisko barwienia / barwienia lub nierównomierną chromatyczność?

Odpowiedź: kolor płytek ceramicznych na ogół nie jest odbarwieniem! Ale przez długi czas niektóre plamy mogą wyglądać na stare. Ta główna cegła zeszklona jest łatwiejsza do wyświetlenia. Problem penetracji koloru / penetracji koloru lub nierównego koloru: ten problem wystąpi. Wynika to głównie z faktu, że zapobieganie zanieczyszczeniom dachówek nie jest kwalifikowane, co doprowadzi do tego problemu.

2. Jak długo płytki będą zanurzać się w wodzie?

Odpowiedź: glazurowana płytka przed układaniem wymaga moczenia wody, czasu moczenia, aby całkowicie wsiąkła w wodę, bez ryzyka czasu bąbelkowania, zwykle około dwudziestu lub trzydziestu minut.

3. Czy chcesz położyć płytki na kafelkach?

Odpowiedź: najlepiej zachować szew, co jest głównie spowodowane zapobieganiem rozszerzalności cieplnej i kurczeniu się płytek i powodowaniu pękania płytek w celu skrócenia okresu użytkowania płytek. Można pozostawić ogólną płytkę ścienną i podłogową o wymiarze 1-1,5 mm. Specjalny efekt może zwiększyć odległość szczeliny.

4, kamionkowa płytka nadal wymaga woskowania po brukowaniu? Czy to konieczne? Jaka jest korzyść z robienia tego?

Odpowiedź: Przed układaniem płytek, sprawdzanie płytek ceramicznych jest woskowane lub nie, jeśli nie, trzeba woskować po brukowaniu. Efekt woskowania polega głównie na polepszeniu właściwości przeciwporostowych płytek ceramicznych. Konieczne jest wypolerowanie powierzchni wosku do zwiększyć jasną i czystą powierzchnię płytek zeszklonych po układaniu nawierzchni.

5. Standard jakości płytki podłogowej prostota?

Odpowiedź: norma krajowa wynosi +/- 0,2%, czyli długość cegły (milimetr jako jednostka) * + / - 0,2%!

6. Jak wybrać płytki zgodnie z kolorem domu?

Odpowiedź: głównymi czynnikami są: oświetlenie, kolor ścian, kolor mebli, członkowie rodziny itd., W celu osiągnięcia jedności ogólnego stylu!