Typowe problemy i metody leczenia płytek ściennych

- May 11, 2018-

1, najczęściej spotykanym problemem jest ceramiczne wycinanie płytek ściennych , głównie dlatego, że czas zanurzenia w ścianie ściennej jest niewystarczający, materiał wiążący nie jest solidny, a klosze nie są czyste. Mówiąc ogólnie, po ponownym skonstruowaniu płytki czas wygrzewania nie może być krótszy niż 2 godziny, a grubość połączenia powinna wynosić 6-10 milimetrów. Po uruchomieniu kleju, płytka powinna być ściśle przylegająca do dna i może być delikatnie uderzana drewnianymi młotami, aby była bardziej odpowiednia. Gdy płytki są puste, powinny usunąć płytki, dokładnie usunąć oryginalną zaprawę, a następnie nałożyć zaprawę cementową na zwykłe procedury i wkleić płytki.

}[DQTI(YLQT8U6]]HYT}IKQ.png

UN`8N8A$$606A5FT{JCTYY2.png

2, ceramiczne płytki ścienne nie są proste i szczelne, głównym powodem tego zjawiska jest niewłaściwa konstrukcja i specyfikacja płytek. Konstrukcja powinna być starannie dobranymi kaflami, jeśli są przymocowane do tej samej ściany, muszą być oznakowane, jeśli standardowy punkt, najlepiej polegać na linijce, bez pasty po linii, powinien być na czas, aby użyć linijki do pionowej kontroli, w odpowiednim czasie korekta.

7.jpg7.jpg

Ponadto, po zakończeniu dekoracji, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, czy są pęknięcia w płytkach, czy rogi są uszkodzone, czy będzie to przekrzywione czy nie. Powierzchnia płytek ściennych powinna być czysta, schludna i zadbana. Płytki ścienne muszą być mocno osadzone, a wzory rozmieszczone w rozsądny sposób. Połączenia płyt są gęste, proste, szerokie, wąskie i jednolite. Części płytek niekompletnych są prawidłowo ułożone i ustawione prosto. Rozmiar zarezerwowanego otworu jest prawidłowy, a krawędź jest zgrabna.