Układaniem Tile podłogi należy zauważyć, co?

- Mar 08, 2018-

1. Temperatura układania płytek podłogowych powinna być wyższa niż 10° C. Przed ułożeniem, płytki podłogowe powinny znajdować się twarz dół i umieszczony na placu budowy przez więcej niż 24 godzin tak, aby temperatura płytki podłogowe jest taka sama jak temperatura w pomieszczeniu. Proces układania należy spróbować do utrzymania stałej temperatury w pomieszczeniu.

2, oprócz placu płytki podłogowe, ale również mogą być losowo pokroić w różnych kształtach, takich jak trójkąty, prostokąty.

3, przed r., po raz pierwszy na ziemi do rysowania linii bazowej w kształcie krzyża. Metoda jest: pomiaru wielkości ziemi, rdzenia Ziemi rysuje pionową lub poziomą linię, a następnie przez rdzeń tej linii do prostopadłej służyć. Podłogowe płytki ukośne sklep, a następnie przekroczyć linię wciągnąć się w kącie 45 ° z oryginalnej linii bazowej. Aby uzyskać lepsze wyniki, na skraju podłogi, płytki powinny być co najmniej połowa płytek podłogowych, takich jak mniej niż połowę, można przesunąć na szerokość płytki podłogi crosshair 1/2. Płytki podłogowe układanie z rdzenia Ziemi do okolicznych ekspansji.