Co to jest płytka wielkoformatowa?

- Sep 03, 2019-

Płytki wielkoformatowe - najnowszy trend płytek

W HANSE zapewniamy najnowszy trend w wielkoformatowych płytkach porcelanowych, zwanych również cienkimi panelami porcelanowymi. Rozmiary przesuwają się w górę od normy 600 x 600 mm. Rozwijają się do dużych formatów kafelków o wymiarach 900x1800, 1000x2000, 1600x3200 i bardzo dużych formatach 1200x2400.

Nasza szeroka gama kafelków wielkoformatowych jest bardzo odpowiednia do tworzenia iluzji przestrzeni w pomieszczeniu, mniejsze kafelki wymagają mniej konserwacji, bardzo odpowiednie do ruchliwego miejsca w domu!
W ostatnich latach płytki wielkoformatowe stały się coraz bardziej popularne ze względu na ich czysty wygląd i możliwość powiększania przestrzeni. Cienkie panele porcelanowe są zwykle używane w środowiskach komercyjnych. Głównie w lobby i dostęp do uzyskania otwartego luksusowego wyglądu. Idealnie nadają się do ruchliwych miejsc, takich jak kuchnie lub łazienki, ale można ich używać w każdym pomieszczeniu w domu, aby uzyskać dramatyczne wypowiedzi. Te duże płytki mają prostokąty i kwadraty, ceramikę i porcelanę, które można zastosować na podłogach i ścianach, aby uzyskać efekt.

Te wielkoformatowe kafelki i panele są niesamowite! Zapewniają gładki, bezproblemowy, otwarty wygląd i mniej spoin. Ułatwia to konserwację i czyszczenie. Więc ludzie obejmują płytki wielkoformatowe.

Large Format Tiles

2