Antypoślizgowa rustykalna ceramiczna płytka podłogowa

Model : HBF003
Rozmiar : 600 x 600 mm
Kolor : szary
Materiał : ceramiczny
Grubość : 9,5 ± 0,3 mm
Obróbka powierzchniowa : przeszklone
Absorpcja wody : 0,5%

Szczegóły produktu

W serii pięknych naturalnych kolorów pięknej rustykalnej, antypoślizgowej ceramicznej płytki podłogowej. Te rustykalne płytki ceramiczne są bardzo odpowiednie do projektowania rustykalnych płytek podłogowych w kuchni lub rustykalnych wzorów płytek łazienkowych. Jeśli chcesz użyć kafelka na zewnątrz, skontaktuj się z nami w celu uzyskania porady. Dostępne bezpłatne próbki płytek ceramicznych.

Parametr produktu

Model

HBF003

Materiał

Ceramiczny

Rozmiar

600 x 600 mm

Kolor

Szary

Grubość

9,5 ± 0,3 mm

Szybkość wchłaniania wody

0,5%

Wykończenie powierzchni

Wykończenie przeszklone (antypoślizgowe)


Non Slip Rustic Ceramic Floor Tile

Non Slip Rustic Ceramic Floor Tile


Matowe szare antypoślizgowe płytki podłogowe to realistyczny kafelek z efektem kamienia, który jest bardzo odpowiedni do rustykalnego projektowania płytek podłogowych w modzie wewnątrz i na zewnątrz. Aby odzwierciedlić naturalną jakość kamienia, między rustykalnymi płytkami podłogowymi występują zmiany wysokości. Te odporne na zużycie rustykalne porcelanowe płytki podłogowe mają jedną szóstą powierzchnię, dzięki czemu idealnie nadają się do ruchliwego domu lub firmy.

Prosta rustykalna porcelanowa płytka podłogowa wprowadza poczucie nowoczesności do każdego pomieszczenia. Seria rustykalnych płytek porcelanowych to atrakcyjny, ale odporny na zużycie asortyment, idealny do dużych płytek łazienkowych lub podłóg kuchennych. Dostępne są próbki płytek rustykalnych.


FAQ

P1: Jaki jest twój czas dostawy?

A1: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towar można załadować w ciągu 7 dni od otrzymania depozytu. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.

Q2: Jakie są twoje warunki płatności?

A2: Nasze warunki płatności to Gotówka, Western Union, T / T, L / C w zasięgu wzroku. 30% jako depozyt i 70% jako saldo należy zapłacić przed wysyłką.

P3: Jakie są twoje warunki cenowe?

A3: FOB, CIF, CNF, EXW w zależności od wymagań klientów.

P4: Czy możesz dla nas OEM?

A4: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

P5: Czy możesz wysłać bezpłatne próbki?

A5: Tak, dostępne są bezpłatne próbki; wystarczy uiścić opłatę ekspresową. Możesz dostarczyć klimatyzator jak DHL lub zadzwonić do kuriera, aby odebrać z naszego biura.

Zapytanie