Rustykalnie wyglądająca płytka

Model : HZ6203M
Rozmiar : 600 x 600 mm
Kolor : ciemny
Materiał : porcelana
Grubość : 9,5-10 mm
Obróbka powierzchniowa : Matt
Absorpcja wody : <>

Szczegóły produktu

Układając płytki w rustykalnym stylu , mokra łazienka, prysznic i podłoga w mokrym pokoju w tym sezonie zwiększą bezpieczeństwo przeciwpoślizgowe! Szorstkie, teksturowane powierzchnie pomagają zwiększyć tarcie pod stopami podczas ich przechodzenia. Dobrze jest umieścić rustykalny kafelek w kuchni i na korytarzu - gdy jesteś w deszczu!


Parametr P roduct

Model

HZ6203M

Materiał

Porcelana

Rozmiar

600 x 600 mm

Grubość

9,5-10 mm

Wchłanianie

<>


rustic looking tile bathroom


rustic floor tiles bathroom


Te rustykalne płytki podłogowe to doskonały sposób na wprowadzenie naturalnego wyglądu do domu. Po obróbce tekstury powierzchnia porcelany jest całkowicie podobna do naturalnego łupka, dzięki czemu jest idealnym wyborem do mebli wewnętrznych i zewnętrznych.

Te rustykalne płytki podłogowe nie ograniczają się do kuchni i łazienek; będą działać na każdym piętrze twojego domu, nawet jako dziedzińce. Jeśli chcesz zachować prostotę i klasyczność, nasze popularne czarne antyczne płytki będą najlepszym wyborem.


FAQ

P1: Jaki jest twój czas dostawy?

A1: Jeśli nasze zapasy są dostępne, towar można załadować w ciągu 7 dni od otrzymania depozytu. W przeciwnym razie zajęłoby nam to około 20-25 dni.

Q2: Jakie są twoje warunki płatności?

A2: Nasze warunki płatności to Gotówka, Western Union, T / T, L / C w zasięgu wzroku. 30% jako depozyt i 70% jako saldo należy zapłacić przed wysyłką.

P3: Jakie są twoje warunki cenowe?

A3: FOB, CIF, CNF, EXW w zależności od wymagań klientów.

P4: Czy możesz dla nas OEM?

A4: Tak, możemy OEM zgodnie ze standardem jakości i pakietem klienta.

Zapytanie